• Kategorie
  • Filtry
  • Producent - 3TOYSM

Polski producent i dystrybutor zabawek 3TOYSM
Polska marka 3TOYSM jest jednocześnie producentem i dystrybutorem wysokiej jakości zabawek do domu oraz do ogrodu. Firma istnieje od 2009 roku i stale rozszerza swój asortyment o nowe produkty. W ofercie znajdziesz między innymi drewniane tablice magnetyczne z bogatym wyposażeniem, drewniane klocki oraz rozmaite zabawki ogrodowe, które zapewnią dziecku aktywne zajęcie i zachęcą do spędzania czasu na świeżym powietrzu. 


Zabawki dla dzieci w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach
Firma 3TOYSM postarała się, aby w jej ofercie nie zabrakło zabawek skierowanych do dzieci w różnym wieku. Już kilkuletnie maluchy zwykle mają wyraźne preferencje dotyczące ulubionych zabawek oraz zajęć. W szerokim asortymencie zabawek produkowanych oraz importowanych przez firmę 3TOYSM dostępne są produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, począwszy od pierwszego roku życia aż do wieku nastoletniego. Zabawki oferowane przez firmę 3TOYSM spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i są wykonane z odpowiednich dla dziecka, bezpiecznych materiałów.


Zalety zabawek ogrodowych
W sezonie wiosennym i letnim w sklepach nie brakuje rozmaitych zabawek ogrodowych. Dlaczego warto kupować dzieciom zabawki na ogród? Okazuje się, że niosą one ze sobą cały szereg korzyści! Sprawiają, że dziecko chętnie spędza czas bawiąc się w przydomowym ogrodzie. Zachęcają do aktywności fizycznej, tym samym zwiększając koordynację oraz sprawność ruchową dziecka. Maluch może bawić się samodzielnie, ale może również zaprosić do zabawy swoje rodzeństwo lub kolegów. Długo jeszcze można by wymieniać zalety ogrodowych zabawek dla dzieci! 
Nie każda zabawka nadaje się dla wszystkich dzieci. Dla przykładu, najmłodsze maluchy powinny korzystać z wysokich zjeżdżalni wyłącznie pod opieką rodziców! Najlepiej wybierać zabawki, które są dopasowane do wieku Twojej pociechy. W ten sposób uzyskasz pewność, że spodobają się dziecku, a jednocześnie będą dla niego bezpieczne. 
W ofercie firmy 3TOYSM dostępny jest szeroki wachlarz popularnych zabawek ogrodowych takich jak zjeżdżalnie, piaskownice oraz huśtawki, które są dopasowane do oczekiwań oraz możliwości dzieci w różnym wieku. Produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie sprawić dziecku mnóstwo radości.


Wybierz zabawki, które pokocha Twoje dziecko
Nawet niespełna roczny maluch posiada już własne, indywidualne upodobania i zwykle bez wahania sięga po zabawki, które najbardziej mu się podobają. Jeśli chcesz wywołać uśmiech u swojego dziecka i zachęcić go do aktywnej zabawy, wybieraj dla niego zabawki które odpowiadają jego zainteresowaniom! Szeroka gama atrakcyjnych produktów w sklepie Dziecięcy Świat dopasuje się do gustu nawet najbardziej wybrednego malucha. W ofercie posiadamy zabawki ogrodowe oraz całoroczne od licznych, sprawdzonych producentów, takich jak 3TOYSM. Z pewnością znajdziesz u nas mnóstwo produktów, które zyskają sobie sympatię Twojego dziecka!

Zjeżdżalnia 243 cm, zjazd 243 cm.     Rozmiar   240 X 114 Cm     Opakowanie   Karton 140 X 49 X 40 Cm   Ilośc W Opakowaniu Zbiorczym   1 Szt  
Wysyłka w ciągu 72h,
Dostępność 4 szt.
408.00
TOY54    Zjeżdżalnia 243 cm, zjazd 243 cm.    Rozmiar  240 X 114 Cm  Opakowanie  Karton 140 X 49 X 40 Cm  Ilośc W Opakowaniu Zbiorczym  1 Szt 
Wysyłka w ciągu 72h,
Dostępność 4 szt.
408.00