• Car seats for children 15-36kg

Chociaż dzieci będące w wieku szkolnym są bardziej samodzielne i potrafią grzecznie zachowywać się w trakcie jazdy, muszą mimo wszystko podróżować w foteliku samochodowym. Dotyczy to maluchów mierzących mniej niż 150 centymetrów wzrostu. W takim siedzisku pasy znajdują się na odpowiedniej wysokości, co jest szczególnie istotne w trakcie ostrego hamowania. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy duży wybór fotelików samochodowych dla dzieci liczących 15-36 kg, które będą odpowiednie nawet dla dwunastolatków. Również kolorystyka produktów z tej kategorii jest dostosowana do nieco starszych użytkowników, dlatego dominują w niej stonowane barwy.

Foteliki samochodowe 15-36 kg cena

Osoby dokonujące zakupów w naszym sklepie internetowym, mogą liczyć na bardzo konkurencyjne ceny. Staramy się, aby nasza oferta była dostosowana do różnorodnego grona odbiorców, dlatego obejmuje zarówno ekonomiczne produkty 15-36 kg, jak i foteliki samochodowe z wyższej półki. Na ostateczną cenę wpływają dodatkowe funkcje oraz marka, wśród producentów dostępnych na stronie można znaleźć m.in. easyGo, 4baby, Euro Baby, Lionelo oraz Chicco.

Foteliki samochodowe 15-36 kg opinie

W wyborze siedziska dla dziecka powinny być pomocne opinie poprzednich kupujących, z którymi można zapoznać się na stronie. Informacja zwrotna pozwala nam dostosowywać asortyment sklepu do potrzeb klientów, dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami. Oprócz opinii pisanych można też wystawiać nam oceny, przyznając odpowiednią ilość gwiazdek za cenę produktu, jego funkcjonalność oraz jakość.

Foteliki samochodowe 15-36 kg sklep

Klientów, wybierających foteliki samochodowe 15-36 kg, zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą, obejmującą wózki, tekstylia, zabawki itp. Nasz sklep internetowy to doskonałe miejsce na zakup pierwszej wyprawki dla noworodka, a także ciekawego prezentu dla malucha w każdym wieku. Osobom, dla których kluczowym czynnikiem przy wyborze towaru jest jego koszt, polecamy sprawdzenie działu wyprzedaże. Systematycznie dodajemy tam artykuły dziecięce, na które przysługuje bardzo atrakcyjny rabat.