• Kategorie
  • Szukaj
  • Eurobaby

Firma Eurobaby od 2005 roku zajmuje się sprzedażą hurtową produktów pod własnym logiem. W swojej ofercie ma ona foteliki samochodowe, dzięki którym jazda autem jest wygodniejsza i co najważniejsze bezpieczniejsza. W takim foteliku każda podróż jest dużo przyjemniejsza zarówno dla maluchów, jak i rodziców, którzy nie muszą obawiać się o zdrowie i życie swoich pociech. Każdy z proponowanych modeli wyposażony jest w sporą ilość dodatkowych funkcji, dzięki czemu bez problemu można dopasować elementy siedziska do dziecka.

Foteliki samochodowe Eurobaby cena

Nowoczesne foteliki samochodowe BSX 0-25 kg. Eurobaby, których znakiem rozpoznawczym jest przystępna cena, mogą służyć nawet 10 lat, do momentu osiągnięcia przez dziecko masy ciała 36 kg. Wspólnym mianownikiem łączącym prezentowane modele jest łatwość użytkowania i zgodność z normami Europejskimi Standardów Bezpieczeństwa ECE R44/04. Ich estetyczny wygląd to kolejna zaleta, na którą warto, jest zwrócić uwagę.

Foteliki samochodowe Eurobaby opinie

Na uwagę zasługuje system ISOFIX (ang. International Organisation for Standardisation – ISO Fixture). Składa się on z dwóch prostych zaczepów, stanowiących zarówno najlepszy, jak i najpopularniejszy sposób mocowania fotelika do przewozu dziecka w aucie. Foteliki samochodowe Eurobaby otrzymują dzięki niemu pozytywne opinie. Wspomniany system to oszczędność czasu, skraca czas montażu siedziska. Jego obecność nie jest jednak jedynym powodem przemawiający za zakupem fotelika Eurobaby. Warto też zwrócić uwagę na prostą regulację pochylenia siedziska, wysokości pasów, zagłówka i zintegrowany system napinacza pasów bezpieczeństwa, wygodne podłokietniki. Z kolei wkładka dopasowująca pozwala na przewóz najmłodszych dzieci, z masą ciała powyżej 9 kg. Osłonka krokowa i osłona regulatora pasów sprawiają, że wielogodzinna jazda jest dużo wygodniejsza.

Foteliki samochodowe Eurobaby sklep

Funkcjonalne foteliki samochodowe Eurobaby, które proponuje nasz sklep, występują w szerokiej gamie kolorystycznej - fotelik samochodowy COCON 9-36 kg. Posiadamy modele dla dziewczynek i chłopców. Pokrywającą siedzisko tapicerkę można szybko zdjąć, dzięki czemu pranie jej nie stanowi najmniejszego problemu.