• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe easyGO znana marka wśród rodziców, foteliki dziecięce z przeprowadzonymi crash testami, wygodne i bezpieczne.

Funkcjonalne foteliki samochodowe marki easyGo to produkty stworzone z myślą o dzieciach bez względu na ich wiek. Adresowane są one do najmłodszych pasażerów, których masa ciała nie przekracza 13 kg, jak i do starszaków korzystających z fotelików grupy II i III. Renomowany producent fotelików easyGo w pierwszej kolejności stawia na bezpieczeństwo. Wszystkie siedziska, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, wyprodukowano zgodnie ze standardami jakościowymi ISO 9001, posiadają też europejską homologację ECE R44/04, którą wydają akredytowane instytuty badawcze z Polski i Holandii.

Foteliki samochodowe easyGo cena

Proponowane foteliki samochodowe easyGo to gama produktów wartych zaufania, ich cena zależy od modelu siedziska. Do najbardziej przystępnych cenowo rozwiązań należy znajdujący się w naszej ofercie fotelik starter dedykowany dla najmłodszych dzieci, który dodatkowo wyposażony jest w moskitierę oraz specjalną wkładkę dla noworodka. Dla maluchów z grupy II (15-25 kg) oraz III (22-36 kg) mamy, m.in. Fotelik dziecięcy Nino easyGO, który można zamontować za pomocą bezwładnościowych pasów bezpieczeństwa lub systemu ISOFIX. Nowoczesny system mocowania fotelików niweluje problem nieprawidłowego montażu sprzętu, skraca czas potrzebny do włożenia i wyjęcia siedziska z auta.

Foteliki samochodowe easyGo opinie

Znajdujące się w naszej ofercie foteliki samochodowe easyGo to coś więcej niż pozytywne opinie od zadowolonych rodziców. To rozwiązania na miarę XXI wieku. Wkładanie dziecka do niektórych siedzisk tej marki ułatwia obrotowa podstawa, zaopatrzone są w nią foteliki samochodowe 0-18 kg Rotario. Przeznaczone są one dla dzieci od urodzenia do około 4. roku życia. Zapewniają bezpieczeństwo najmłodszym i komfort użytkowania opiekunom. Maluchy siedzące w nich mogą podróżować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Chęć zmiany pozycji fotelika nie wymaga jego demontażu. Tego typu siedziska sprawdzają się przede wszystkim w przypadku kilkulatków, które są ruchliwe, co nie ułatwia umieszczenia ich w samochodzie.

Foteliki samochodowe easyGo sklep

Funkcjonalne foteliki samochodowe easyGo proponowane przez nasz sklep występują w szerokiej palecie barw przykładem jest fotelik samochodowy Tinto 0-25 kg ISOFIX. Wszystkie sprzedawane modele posiadają solidną ochronę głowy dziecka, ochronę boczną i podłokietniki. Oferujemy foteliki z regulacją wysokości i szerokości oparcia, istnieje też możliwość zakupu wersji z uchwytem na kubek.