• Kategorie
  • Szukaj
  • Gry planszowe

GRA MASTER
GRA MASTER
Produkt niedostępny
LOTERIA BINGO Icom Poland
LOTERIA BINGO Icom Poland
Produkt niedostępny
Gra Kot i Mysz Icom Poland
Produkt niedostępny
GRA GŁODNY KROKODYL
Produkt niedostępny
GRA OKRĘTY
GRA OKRĘTY
Produkt niedostępny
GRA PINGWINKI Icom Poland
GRA PINGWINKI Icom Poland
Produkt niedostępny
SZACHY DREWNIANE Icom Poland
Produkt niedostępny
DOMINO Icom Poland
DOMINO Icom Poland
Produkt niedostępny
GRA MEMORY Icom Poland
Produkt niedostępny
GRA CHIŃCZYK Icom Poland
Produkt niedostępny
GRA BITWA MORSKA Icom Poland
GRA BITWA MORSKA Icom Poland
Produkt niedostępny

Gry planszowe dla najmłodszych

Poświęcanie czasu na granie w planszówki ze swoimi dziećmi to znakomity pomysł! Taka rozrywka może przynieść maluchom mnóstwo korzyści w postaci cennej nauki oraz zdobycia nowych umiejętności. Aby zapewnić dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju, warto korzystać z gier aktywujących dziecko na różne sposoby. W tym celu zachęcamy do zapoznania się z wiele możliwości, jakie oferuje sklep Dziecięcy Świat!

Dlaczego warto kupować dzieciom gry planszowe?

Korzyści płynących z grania w gry planszowe jest całe mnóstwo, dlatego skupimy się, chociaż na tych najważniejszych. Spędzanie czasu na grę w planszowe ze swoimi dziećmi to sprawdzona metoda na zacieśnianie rodzinnych więzi. Jest to również wspaniała okazja do nauki gry zespołowej  oraz rywalizacji. Podczas gry maluch może poznać smak wygranej, ale musi również zmierzyć się z porażką, co może być dla niego niezwykle cennym doświadczeniem. 

Wymieniając korzyści płynące z grania w gry planszowe, nie można zapomnieć o ich walorach edukacyjnych! W zależności od rodzaju, gry planszowe dla najmłodszych pomagają dziecku rozwijać zdolności manualne, zręczność oraz umiejętność logicznego myślenia, a ponadto zapewniają całe mnóstwo, zabawy!  Niektóre gry skupiają się na stymulowaniu umysłu, inne zachęcają do aktywności fizycznej, jeszcze inne starają się połączyć obie te sfery. Gry planszowe dla najmłodszych to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu podczas niekorzystnej pogody lub w mroźny, zimowy dzień.

Wybierz najlepszą grę planszową dla swojego dziecka

Kiedy wybieramy pierwszą grę planszową dla swojej pociechy, koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby nie była ona zbyt trudna dla naszego malucha. Wysoki poziom trudności może skutecznie zniechęcić dziecko i sprawić, że jeszcze przez długi czas będzie patrzyło na planszówki z niechęcią. Na szczęście gry planszowe dla najmłodszych skonstruowane są w taki sposób, aby maluch nie miał trudności ze zrozumieniem ich zasad. Proste gry mogą zapewnić niezapomnianą rozrywkę dla całej rodziny!

Gry planszowe dla dzieci w różnym wieku

Ponieważ umiejętności dzieci mogą bardzo się od siebie różnić w zależności od ich wieku, w naszej ofercie znalazły się atrakcyjne propozycje zarówno dla ciekawskich przedszkolaków, jak i nieco starszych dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Niektóre planszówki mają niezwykle uniwersalny charakter i zapewnią świetną rozrywkę każdemu, niezależnie od wieku. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz atrakcyjne gry planszowe dla dzieci w różnym wieku. Dzięki zróżnicowanej ofercie możesz u nas wybrać grę idealnie dopasowaną do potrzeb oraz umiejętności Twojego dziecka.

Poznaj ofertę sklepu Dziecięcy Świat

Dbamy o to, aby w asortymencie naszego sklepu nie zabrakło propozycji skierowanych do dzieci o różnych gustach oraz zainteresowaniach. Dostępne są u nas zarówno popularne, jak i mniej znane gry planszowe dla dzieci w różnym wieku, wyprodukowane przez takie marki jak TREFL, RAVENSBURGER, EGMONT i inne. Wybierając jedną z atrakcyjnych gier z naszego sklepu, możesz zapewnić swojemu dziecku najkorzystniejsze warunki do rozwoju