• Kategorie
  • Szukaj
  • Kokony niemowlęce

Kokony niemowlęce

Przygotowania do pojawienia się na świecie noworodka bardzo często przysparzają przyszłym rodzicom wiele problemów. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów dla dzieci, a osoby oczekujące na dziecko stają przed dylematem, które z nich wybrać. Szeroki asortyment nie ułatwia dokonania wyboru, dlatego warto podczas podejmowania decyzji kierować się konkretnymi kryteriami. Jak zatem znaleźć te produkty, które zapewnią dziecku spokojny sen i poczucie bezpieczeństwa? Sprawdź zalety kokonów niemowlęcych.

Bambusowe kokony niemowlęce
Bambusowe kokony niemowlęce inaczej określane są również jako gniazdka. Zastosowanie znalazły w wielu sytuacjach z życia codziennego, to rozwiązanie doskonałe nawet dla najbardziej wymagających rodziców. Złożone są najczęściej z materacyka, który można w dowolnym momencie wyciągnąć, a także miękkiej tuby, która otacza materacyk. Zazwyczaj kokony mają owalny kształt, a wyższe boki są gwarantem bezpieczeństwa dziecka, które nie ma możliwości wysunięcia się poza obręb kokonu.

Gniazdka umożliwiają przesypianie nocy z dzieckiem - zapewniają przestrzeń dla malucha, która dla mamy oznacza brak konieczności wstawania do łóżeczka na czas karmienia czy przewijania. Tuż po narodzinach dziecka bambusowe kokony niemowlęce pełnią jeszcze jedną funkcję - wypełniają przestrzeń w łóżeczku, by jego wnętrze było przytulne, a samo gniazdko bezpośrednio otaczało malucha. W przypadku bambusowych kokonów niemowlęcych istotną rolę odgrywa także materiał, który nie podrażnia skóry i jest bardzo przyjemny w dotyku.

Bambusowy kokon dla niemowlaka jako niezbędny element każdej podróży Jeśli zamierzacie podróżować z niemowlakiem od pierwszych miesięcy jego życia, bambusowy kokon staje się elementem niezbędnym. W niektórych przypadkach zastępuje on także łóżeczko nie tylko w podróży. Wygodny, komfortowy materacyk zapewnia dobry i spokojny sen, a wyższe boki kokonu gwarantują bezpieczeństwo maluchowi w ciągu całej nocy. Kokon zatem okazuje się bardzo dobrym zamiennikiem tradycyjnego łóżka.

Bambusowy kokon jako mata do przewijania dla niemowlaka

Dzięki wyższym bokom kokonu w trakcie przewijania dziecko stale przebywa w ściśle określonym miejscu i nie ma możliwości przemieszczania się poza jego obręb. To także dobra przestrzeń do zabawy, przytulna przestrzeń do odpoczynku i nauki nowych czynności.

Wszystkie produkty dla dzieci powinny charakteryzować się najwyższą jakością materiałów, z których zostały wykonane. Jest to gwarant bezpieczeństwa maluchów. Kokony niemowlęce muszą być praktyczne, ale i przyjemne dla oka. Dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroka gama bambusowych kokonów niemowlęcych, kolorowe kokony stworzone z myślą o najmłodszych dziewczynkach czy szare kokony niemowlęce idealne dlachłopców. Producenci pamiętali także o ich elemencie praktycznym, nie niszczą się podczas prania, a elementem charakterystycznym jest ciekawy design. Warto pamiętać, że produkt ten będzie stale wykorzystywany podczas pierwszych miesięcy życia dziecka, dlatego kluczowa jest jego jakość. Warto dobrze zastanowić się nad wyborem kokonu.