• Kategorie
  • Szukaj
  • Pozostałe zabawki

Zabawki dla niemowląt

W przypadku małych dzieci niezmiernie ważne jest przewidywanie wszelkich skutków ich działań. Dlatego też rodzice muszą szczególnie zwracać uwagę na rozmaite przedmioty znajdujące się w Otoczeniu maluchów. Dotyczy to również doboru odpowiednich zabawek. Już od pierwszego roku życia Warto zachęcać dziecko do rozwijania swoich umiejętności. Starannie dobierając zabawki dla malucha i Zachęcając go do aktywnego z nich korzystania, możemy znacząco wpłynąć na rozwój jego zmysłów oraz Inteligencji. Zatroszczyliśmy się o to, aby nasz asortyment dostarczał duży wybór atrakcyjnych i jednocześnie w pełni bezpiecznych produktów stworzonych z myślą o najmłodszych użytkownikach. W ofercie posiadamy szeroką gamę zabawek, które zapewnią maluchowi rozrywkę i jednocześnie edukację!

Zabawki dla noworodka

Pierwsze zabawki dla noworodka powinny być pozbawione ostrych krawędzi i drobnych elementów, które dziecko mogłoby przypadkowo połknąć. Najlepiej jeśli są miękkie i przyjemne w dotyku. Taka Właśnie jest urocza pozytywka gwiazdka z lusterkiem od Eurobaby. Zabawkę można zawiesić nad Łóżeczkiem lub na wózku, gdzie będzie przyciągała wzrok i zajmowała uwagę maluszka. Starsze Niemowlę może bez trudu utrzymać pozytywkę w rączkach, poznając różne materiały i kolory.

Zabawki na roczek, które wspierają rozwój maluszka

Współczesne zabawki są zaprojektowane w taki sposób, aby pobudzać dziecięcą wyobraźnię, uczyć  koncentracji oraz stymulować zmysły, w tym przede wszystkim zmysł wzroku oraz słuchu.

Jakie zabawki na roczek można śmiało polecić maluszkowi? Świetnym pomysłem są wszelkiego rodzaju zabawki interaktywne, które zachęcają dziecko do aktywności poprzez rozmaite dźwięki oraz żywe kolory. Tę rolę doskonale spełnia niezwykle popularna i lubiana przez maluchy kostka edukacyjna marki Smily. Wesołe melodie i atrakcyjne obrazki skutecznie przyciągają uwagę niemowlaka i potrafią zająć go na dłuższy czas, dzięki czemu rodzic może pozwolić sobie na chwilę spokoju.

Do najchętniej wybieranych zabawek dla małych dzieci należą również edukacyjne sortery. Maluchy uwielbiają bawić się elementami w różnych kolorach, które można układać na wiele sposobów i dopasowywać do poszczególnych otworów. To znakomita nauka kolorów oraz kształtów, a przy tym świetne ćwiczenie zdolności manualnych.

Interaktywne maskotki – przytulni przyjaciele najmłodszych dzieci

Miękkie maskotki są uwielbiane przez dzieci już od lat. Współcześnie, tradycyjne maskotki coraz częściej zastępowane są przez nowoczesne maskotki interaktywne, które nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale także Są wyposażone w szereg atrakcyjnych funkcji. Przykładem takiego produktu jest mówiący po polsku Słonik Tęczowe Ucho, który zna kształty i kolory. Taka maskotka sprawi każdemu maluchowi mnóstwo frajdy!

Atrakcyjne zabawki dla niemowląt w sklepie Dziecięcy Świat

Jeśli poszukujesz atrakcyjnych i jednocześnie bezpiecznych zabawek dla ciekawskiego, rocznego malucha, koniecznie zapoznaj się z produktami z tej kategorii. Dostępne w naszej ofercie zabawki to gwarancja wysokiej jakości – dostarczane są wyłącznie przez sprawdzonych producentów. Nasz sklep współpracuje z markami o doskonałej renomie takimi jak Clementoni, Fisher-Price, Smily, Eurobaby i wiele innych.