• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowerki biegowe

Rowerki biegowe

Beztroska zabawa na świeżym powietrzu to doskonały sposób na spędzanie czasu z dziećmi, a jazda na rowerku biegowym z pewnością przyniesie Twojemu maluchowi wiele frajdy. Pojazdy te stały się w ostatnim czasie niezwykłym hitem. Wcale nas to z resztą nie dziw – to rewelacyjna aktywność dla najmłodszych, ponieważ zależnie od wybranego modelu, z powodzeniem można korzystać z nich nawet od 12 miesiąca życia. 

Przejażdżka możliwa jest dzięki odpychaniu się nóżkami, dlatego też wystarczy, że dziecko potrafi chodzić już samodzielnie, a z pewnością poradzi sobie na rowerku. Oczywiście asysta rodzica jest niezbędna. W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki różnorodnych modeli rowerów biegowych. Zapewniamy, że z łatwością dostosujesz idealny dla potrzeb oraz wieku Twojej pociechy. 

Rowerki biegowe dla dzieci 

Jazda na rowerku biegowym to doskonały sposób na to, aby dziecko nabrało pewności, która niezbędna będzie podczas korzystania z tego klasycznego, z pedałami. Znacznie łatwiej nauczy się tym samym w późniejszym czasie jeździć na dwukołowcu. Niezwykłą zaletą rowerków jest to, że pozwalają nauczyć malucha równowagi oraz koordynacji ruchowej. Jazda na nich polega na odpychaniu się nóżkami od podłoża. Maluch w prosty sposób może zatrzymać się właściwie w każdej chwili. Dzięki temu śmiało, można stwierdzić, że jest to gadżet bardzo bezpieczny, nienarażający zdrowia dziecka. 

Rowerki biegowe dla dzieci dostępne są w naszym sklepie w różnych rozmiarach, co umożliwi idealne dopasowanie do wzrostu. To bardzo ważne, aby jazda była komfortowa. Większość z nich wyposażona została w regulowane siodełka. Dzięki temu rowerek będzie sprawdzał się świetnie, nawet kiedy szkrab podrośnie kilka centymetrów. 

Metalowe i drewniane rowerki biegowe 

Zadbaliśmy o to, by każdy mógł wybrać wśród naszej oferty swój wymarzony pojazd. Dlatego też znajdziesz u nas niezwykle zróżnicowane produkty, które dopasujesz nie tylko do wzrostu, ale i do wieku, umiejętności i potrzeb dziecka. Drewniane rowerki biegowe z pewnością zachwycą najmłodsze smyki. Wykonane są one z wysokiej jakości surowca, pomalowanego nietoksyczną farbą w piękne, fantazyjne wzory. Mają wspaniałe kolory i kształty ulubionych zwierzątek, czy innych postaci. Rowerki biegowe z metalową ramą natomiast będą idealne dla nieco starszych urwisów. 

Rowerki biegowe trójkołowe — idealne na początek

Zanim zdecydujemy się na zakup pojazdu dwukołowego, warto oswoić dziecko z nieco prostszą jego wersją. Rowerki biegowe trójkołowe to idealne rozwiązanie dla początkujących. Dodatkowe koło zapewnia stabilizację, dzięki czemu maluch z pewnością poczuje się pewniej. 

Warto pamiętać, że nawet w przypadku rowerków biegowych należy wyposażyć malucha w odpowiednio dopasowany kask. Jest to bardzo ważne, szczególnie jeśli udajemy się na przejażdżkę na świeżym powietrzu. W ten sposób zapewnimy dziecku bezpieczeństwo.