• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dziecięce Shom 2w1 prestiżowa hiszpańska marka tworzona przez projektanta Roberta Verino, wyróżnia się unikatowością oraz wysoką jakością wykonania.

Wózki dziecięce Shom 2w1

Szukasz wózków, które będą stylowe i funkcjonalne? Wózki dziecięce Shom 2w1 Elegance to odpowiedni element wyposażenia dziecięcego dla Ciebie. Powstały z chęci zaoferowania rodzicom ułatwionej opieki nad dzieckiem i wysmakowanego designu, wyróżniającego się pośród standardowych wózków powszechnie dostępnych na rynku. Dlatego marka Baby Essentials, spod której skrzydeł wyszły wózki Shom, postanowiła nawiązać współpracę ze słynnym hiszpańskim projektantem Robertem Verino. Ich wózki w modelu 2w1 znajdziesz w naszym asortymencie.

Designerskie i stylowe wózki dziecięce Shom 2w1

Roberto Verino tworzy unikatowe projekty już od początku lat 80. XX wieku. Prawie czterdzieści lat działalności pozwala mu wykorzystać tradycję i zręcznie łączyć ją z nowymi trendami, czego efektem są artykuły cechujące się klasą i stylowym, eleganckim sznytem. Nic dziwnego, że wózki Shom stworzone we współpracy z Verino cieszą się ogromną popularnością. 

Urodzony w 1945 roku Roberto Verino doskonalił swój warsztat na uniwersytecie artystycznym w Paryżu, Fine Arts in Paris. Swoją pozycję w świecie mody i designu zawdzięcza nie tylko wykształceniu, ale przede wszystkim innowacyjnemu podejściu do projektowania i uwzględnianiu potrzeb osób, dla których projektuje. Dlatego jego wózki dziecięce nie są jedynie designerskie, ale także maksymalnie praktyczne. 

Shom stał się jednym z flagowych projektów Verino, który pozwolił mu wypróbować swoje umiejętności na nowym polu artystycznym. Współpraca sprawdziła się na tyle, że dziś w asortymencie Shom od Baby Essentials znajdziemy różnorakie wózki dziecięce autorstwa Roberta Verino, a w tym wózki 2w1 Elegance Shom, czyli gondola ze spacerówką.  

Wózki Shom 2w1 Elegance

Proponujemy wózki dziecięce Shom 2w1 Elegance, szykowne i unikatowe. Spodobają się każdemu, kto szuka nowoczesnych rozwiązań, ale lubi sznyt i detale w stylu retro. Klasyczna rozkładana budka przypomina wózki użytkowane przez naszych rodziców i dziadków, jednak znacznie przewyższają one poziomem funkcjonalności swoje stare pierwowzory. 

Wózki z serii Elegance są dostępne w jednokolorowej wersji lub w eleganckich połączeniach kolorystycznych jasnych i stonowanych odcieni z ciemnymi, głębokimi barwami jak czerń czy granat. Ponadto posiadają one ozdobne elementy skórzane, które pięknie kontrastują z wysokiej jakości materiałem obszycia całej gondoli i spacerówki.

Co więcej, materiał budki jest wyposażony w filtr UV SPF 50, dzięki czemu Twoje dziecko jest zabezpieczone przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego – nie musisz obawiać się także o przegrzanie malucha.

W zestawie z wózkiem znajdziesz nie tylko siedzisko spacerowe i gondolę, ale również dodatki takie jak kosz na zakupy, osłonki na nóżki dziecka, nowoczesny hipoalergiczny materac, zawieszki na kubek, moskitierę i folię przeciwdeszczowej. Wszystkie te akcesoria pozwolą Ci dopasować wózek do warunków panujących na zewnątrz, aby żadna pogoda nie przeszkodziła Wam w codziennych spacerach. Skorzystaj z naszej oferty na eleganckie wózki Shom 2w1 stworzone przez Robert o Verino!