• Kategorie
  • Szukaj
  • Shom marka Premium

Wózki spacerowe Shom 

Wózek dla dziecka powinien być maksymalnie funkcjonalny i wytrzymały. Musi znieść długie spacery zarówno w ostrym słońcu, jak i deszczu czy wietrze. Powinien być stabilny i pozwalać na bezproblemowe prowadzenie, które nie będzie od nas wymagać nadmiernego nakładu siły. Właśnie takie są wózki spacerowe Shom, które znajdziesz w naszym asortymencie. Zapraszamy do korzystania z oferty.

Lekkie wózki spacerowe firmy Shom

Wózek spacerowy może być jednocześnie lekki i wytrzymały – przekonasz się o tym, kiedy wybierzesz spacerówkę marki Shom. Hiszpańska marka Shom, założona pod skrzydłem marki Baby Essentials, powstała z zamiarem oferowania opiekunom dzieci artykułów wysokiej jakości. Specjaliści marki wiedzieli, że wyprodukowanie dobrego wózka nie jest prostym zadaniem, ponieważ konstrukcja wózka nie może być zbyt ciężka, musi pozwalać na łatwe przenoszenie i składanie, a jednocześnie wózek powinien być odporny na uszkodzenia, bezpieczny i praktyczny. 

Dlatego Shom postanowiła podjąć współpracę z Robertem Verino, cenionym projektantem z Hiszpanii. Verino zadbał o to, aby artykuły dziecięce Shom były wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich konstrukcja była zarówno funkcjonalna, jak i stylowa. Estetyczne, eleganckie i modne wózki marki robią furorę na całym świecie: w naszym asortymencie również znajdziesz lekkie wózki spacerowe firmy Shom.

Wózki spacerowe Shom w różnych kolorach

Z naszego asortymentu możesz dobrać taki wózek Shom, który odpowiada Twoim preferencjom estetycznym. Dostępne są wózki spacerowe Shom w różnych kolorach: czarnym, granatowym czy szarym. Takie odcienie dopasowują się do wielu różnych dodatków i barw dziecięcych strojów. Wózek Shom Magical Flash jest inwestycją w wysoką jakość i długotrwałe użytkowanie.

Marka Baby Essentials działa na rynku już od 2008 roku, przez ponad dekadę funkcjonowania specjaliści zdołali zebrać wszystkie niezbędne informacje i doświadczenia, które pozwalają im wyprodukować artykuły maksymalnie dopasowane do potrzeb opiekunów dzieci. Wózki spacerowe Shom ważą zaledwie kilka kilogramów, dlatego każdy dorosły poradzi sobie z ich przenoszeniem i prowadzeniem. 

Polecamy modele z serii spacerówek Shom Led, których obicie posiada wykończenie ze skóry ekologicznej. Materiały do wózków Shom są pozyskiwane wyłącznie od zaufanych dostawców, co sprawia, że materiał po długotrwałym użytkowaniu wygląda tak samo dobrze, jak po zakupie wózka. Złożony wózek spacerowy Shom Led nie zajmuje dużo miejsca, jest kompaktowy i lekki. Świetnie sprawdzi się na spacery w słoneczne dni, ponieważ jego kaptur z daszkiem ma wbudowaną ochronę UV o wysokości 50+ SPF, czyli UPF50+. Nie musisz obawiać się, że dziecko będzie narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych czy przegrzanie. 

Dostępne są również modele wózków spacerowych Shom Magical Flash, o nieco mniej zabudowanym kapturze. Zostały wyposażone w system szybkiego, automatycznego składania: wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na uchwycie, a wózek składa się sam. Równie szybko rozłożysz go, wykonując jeden szybki ruch. Wózek spacerowy Shom Magical Flash cieszy się dużą popularnością wśród osób, które cenią sobie ergonomiczne rozwiązania.

Skorzystaj z naszej oferty nowoczesnych wózków Shom i ciesz się maksymalną wygodą!