• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dziecięce 3w1 Shom maksymalnie komfortowe dla dziecka i wygodne w obsłudze dla rodzica.

Wózki dziecięce 3w1 Shom

Jeżeli poszukujesz wyposażenia dziecięcego, które będzie stylowe, eleganckie i maksymalnie użytkowe, wózki dziecięce 3w1 Shom są odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Wykonane z odpornych na zużycie materiałów mogą być użytkowane przez lata. Wybierając wózek dziecięcy 3w1 Shom od marki Baby Essentials wiesz, że stawiasz na długotrwałe i uniwersalne elementy wyposażenia dziecięcego. W naszym asortymencie również nie mogło zabraknąć wózków dziecięcych 3w1 Shom Elegance – zapraszamy do korzystania z oferty.

Wysokiej jakości wózki wielofunkcyjne hiszpańskiej firmy Shom

Shom to oferta wózków dziecięcych i akcesoriów stworzonych przez Roberta Verino we współpracy z Baby Essentials. Kolekcja wózków Shom reprezentuje wszystkie wartości, które są charakterystyczne dla projektów Verino: klasa i elegancja, ponadczasowość, funkcjonalność, unikatowość i dbałość o najmniejsze szczegóły. Wysokiej jakości materiały i trwała, a jednocześnie lekka konstrukcja to znaki rozpoznawcze wózków Shom od Baby Essentials. 

Zestaw 3w1 jest rekomendowany rodzicom, którzy często przemieszczają się samochodem wraz z dzieckiem. Wózek dziecięcy 3w1 to klasyczna gondola, wózek spacerowy i fotelik samochodowy. Wszystkie są maksymalnie komfortowe dla dziecka i wygodne w obsłudze dla opiekuna. Jednocześnie zostały zaprojektowane tak, aby składanie i rozkładanie wózka było szybkie i łatwe. Bezproblemowo doczyścisz poszczególne elementy wózka, a dodatkowo wysuwany kaptur Shom 3w1 jest wodoodporny. Wraz z folią przeciwdeszczową tworzą doskonałą osłonę przed czynnikami zewnętrznymi jak deszcz, wiatr i słońce. 

Wysokiej jakości wózki wielofunkcyjne hiszpańskiej marki Shom są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Z łatwością dobierzesz do nich stylowe akcesoria takie jak kocyk czy wiszące zabawki dla dziecka. 

Wózki dziecięce Shom Elegance – gondola, spacerówka i fotelik samochodowy

Dobry wózek dziecięcy musi być dopasowany zarówno do potrzeb rodzica, jak i malucha. Powinien zapewniać komfort dziecku, a także zabezpieczać je w trakcie przebywania w wózku. Dlatego warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak ochrona SPF wbudowana w materiał budki czy elementy przeciwdeszczowe, a także skuteczny system amortyzacji, który zniweluje wszelakie wstrząsy. Ponadto koła wózka mają płaskie opony, co dodatkowo wzmacnia system amortyzacji. Dzięki niemu możesz z powodzeniem prowadzić wózek nawet na nierównych ścieżkach w lesie lub parku. Wycieczka za miasto jest w zasięgu ręki!

Musimy także dobierać wózek odpowiednio do naszych potrzeb: siły i wzrostu. Wysokiej jakości wózki Shom Elegance 3w1 pozwolą Ci dostosować uchwyt i oparcie do różnych pozycji dziecka, a kierownicę możesz przedłużyć aż o 10 cm. W zestawach z wózkami 3w1 znajdziesz także praktyczne akcesoria takie jak kosz na zakupy, specjalną zawieszkę na kubek, osłonkę na nóżki i moskitierę. Aby zwiększyć funkcjonalność wózka, zastosowano system składania jedną ręką. Złożony wózek nie zajmuje dużo miejsca i pozostaje w pozycji stojącej, dlatego świetnie sprawdzi się u osób, które nie dysponują dużym metrażem mieszkania i szukają ergonomicznych rozwiązań.

Skorzystaj z naszej oferty wózków 3w1 marki Shom!