• Kategorie
  • Szukaj
  • Tesoro

Wózki spacerowe Tesero dostępne w bogatej kolorystyce

Początki marki Tesoro sięgają 1989 roku. Wtedy właśnie powstał pomysł na linię wyrobów dla najmłodszych. Przez lata swojej działalności, wraz z postępem technologicznym, firma sukcesywnie wprowadzała kolejne akcesoria dla dzieci. Asortyment tego producenta to dużo więcej niż znane i cieszące się doskonałymi opiniami wózki. W naszym sklepie znajdą Państwo także inne niezbędne na różnych etapach dorastania dziecka przedmioty, np. krzesełka do karmienia, nosidła, łóżeczka, a nawet zabawki. 

Wózki spacerowe Tesoro cena

Uniwersalne, funkcjonalne i bezpieczne spacerówki A9  dla dzieci Tesoro charakteryzują się praktyczną konstrukcją, a ich cena, przy wszystkich zaletach, jakie oferuje ten wózek spacerowy, pozostaje bardzo przystępna. Jako przykład użycia pomysłowych i innowacyjnych rozwiązań posłuży nam model Kwik One. Wyposażony jest w intuicyjny mechanizm, dzięki któremu z łatwością złożą go Państwo jedną ręką i postawią bez konieczności podpierania (sam utrzymuje się w pionie). Ta wersja kompatybilna jest także z fotelikiem samochodowym KeyFit oraz gondolą. Lite Way to z kolei przykład wyjątkowo lekkiej i poręcznej spacerówki. Wszystkie artykuły, bez względu na ilość udogodnień, dostępne są w naprawdę korzystnej cenie.

Wózki spacerowe Tesoro opinie

Każda rekomendowana przez nas spacerówka S600 Tesoro jest praktyczna, zwrotna i kompaktowa, zapewniając tym samym beztroskę i wygodę przy transporcie. Opinie osób, które zdecydowały się na produkt tej firmy, są jednoznaczne – to doskonały wybór, który ułatwia codzienność dorosłym, a dzieciom zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy kilka opcji kolorystycznych wózków dla dzieci, wśród których się znajdują:

  • grafit,
  • czerń,
  • granat,
  • szarość,
  • czerwień.

Wózki spacerowe Tesoro sklep

Nasz sklep oferuje wyłącznie wyroby renomowanych i sprawdzonych marek, dlatego nie mogło u nas zbraknąć wózków spacerowych Tesoro. Zobacz wszystkie modele, porównaj i wybierz najlepszy dla siebie i swojego dziecka. Sprawdź także nasze promocje – artykuły dostępne w zestawie z parasolką lub zabawką, którą dołączamy za darmo.