• Wózki Baby Merc

  • Parametry

Jedną z czołowych i prężnie rozwijających się firm specjalizujących się w produkcji pojazdów dla dzieci, jest Baby Merc. Dewizą firmy jest „Radość i bezpieczeństwo”, co ma swoje odzwierciedlenie w oferowanych wyrobach. Każdy z nich projektowany jest przez zespół specjalistów, biorących pod uwagę potrzeby rodziców i dzieci. W asortymencie firmy znajdują się ubranka oraz najlepszej akości sprzęt, odgrywający kluczową rolę w życiu malucha na każdym etapie jego rozwoju. Wśród nich  znaleźć można funkcjonalne i komfortowe foteliki, adaptery, bazy isofix, śpiworki oraz wózki głębokie, wielofunkcyjne i spacerowe. 

Wózki spacerowe Baby Merc cena

Marka Baby Merc to gwarancja doskonałego stosunku ceny do jakości. Każdy wózek spacerowy tego producenta oferowany przez nasz sklep internetowy to nie tylko kwintesencja wartości i praktyczności. To także doskonały design, inspirowany najnowszymi światowymi trendami. Spacerówki odznaczają się solidnym wykonaniem i nowoczesnym wyglądem. To asortyment, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających rodziców, a dzieciom dostarczy komfortu i wygody. Lekkie konstrukcje, zwrotne koła i specjalny mechanizm ułatwiający składanie to ogromne zalety tych produktów. Biorąc pod uwagę te wszystkie zalety, ich cena naprawdę jest aktrakcyjna.

Wózki spacerowe Baby Merc opinie

Firma istnieje na rynku od 2002 roku. Od tego czasu zaufało jej już wielu rodziców i opiekunów. Dążenie do perfekcji i oryginalności sprawia, że każda spacerówka sygnowana logo Baby Merc stanowi idealną propozycję dla osób stawiających nie tylko na wygodę i bezpieczeństwo, ale także na niepowtarzalne wzory, które odzwierciedlą osobowość malucha. Pozytywne opinie, którymi cieszą się te wózki oraz ich wciąż wzrastająca popularność pokazują, że spacerówka polskiego producenta stanowi doskonały wybór. My także przychylamy się do nich i rekomendujemy cały asortyment Baby Merc.

Wózki spacerowe Baby Merc sklep

W naszym sklepie internetowym polecamy wyłącznie sprawdzone produkty, posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Niektóre z rozwiązań, charakterystycznych dla modeli tych wózków spacerowych to:

  • amortyzatory z możliwością regulacji,
  • centralny hamulec,
  • dodatkowy materacyk ocieplający,
  • regulacja oparcia w kilku pozycjach,
  • dopinana barierka,
  • elementy obszyte ekoskórą (np. podnóżek i rączka).

Proponujemy artykuły w pięknych kolorach i o różnorodnych wzorach. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich artykułów firmy Baby Merc.

flaga-odroczone-na-jasne-tlo(1).png