• Wózki Riko

  • Parametry

Nowoczesne, stylowe i praktyczne – takie są wielofunkcyjne wózki dziecięce Riko 3w1, które można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Dziecięcy Świat. Wyróżniają się one solidnym wykonaniem, przemyślaną konstrukcją, a także interesującą szatą kolorystyczną, która wpisuje się w ponadczasowe trendy. Riko to marka, która proponuje przede wszystkim modele łączące kilka funkcji, a więc przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 36 miesięcy. Rodzice najpierw korzystają z wersji gondolowej, a potem spacerowej, nierzadko mając do dyspozycji również fotelik samochodowy i inne przydatne akcesoria (np. torbę, moskitierę, pokrowiec na nóżki czy folię-osłonę przed deszczem).

Wózki Riko dziecięce 3w1 cena

Co ważne, Riko jest jedną z najczęściej wybieranych marek akcesoriów dla dzieci. Każdy wielofunkcyjny wózek dziecięcy 3w1 przyciąga uwagę i zachwyca nietuzinkowym designem (a jednocześnie stonowaną, ponadczasową kolorystyką). Jak widać na przykładzie tej firmy, dobra jakość i adekwatna do niej cena mogą iść ze sobą w parze. Wózki Riko kosztują ok. 2500 zł, ale ostateczny koszt zakupu zależy od wybranego modelu i koloru produktu.

Wózki Riko dziecięce 3w1 opinie

Klienci potrafią docenić wysokojakościowe produkty, dlatego akcesoria Riko mają doskonałe opinie. Użytkownicy są zachwyceni lekkimi, aluminiowymi stelażami, dzięki którym można w łatwy sposób złożyć wózki do kompaktowych rozmiarów, a tym samym ułatwić sobie ich przewożenie. Każda wersja gondolowa i spacerowa sygnowana logo Riko to doskonała propozycja dla wymagających rodziców szukających produktów dostępnych w bogatej palecie kolorystycznej, które będą pięknie wyglądały, a zarazem spełniały najwyższe wymagania pod względem jakościowym.

Wózki Riko dziecięce 3w1 sklep

Dziecięcy Świat to sklep, który oferuje szeroki wybór modeli wózków marki Riko. Wśród nich warto wymienić m.in. Qubus, Expero, XD czy Naturo Ecco. Na uwagę zasługują też dostępne kolory: granaty, przyciemnione czerwienie, a także estetyczne odcienie zielonego.

flaga-odroczone-na-jasne-tlo(1).png