• Wózki Tako

  • Parametry

W sklepie internetowym Dziecięcy Świat można zakupić wielofunkcyjne wózki dziecięce 3w1 Tako, które są dostępne w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. W ofercie znajdują się m.in. piękne gondole w stonowanych bielach i kremach (z dodatkowymi nadrukami), jak i modele w odcieniach czerni, które z pewnością wyróżnią się na ulicy. Marka Tako produkuje wysokiej jakości akcesoria dla dzieci – to rodzinna firma, która od kilkunastu lat wiedzie prym na rynku, wyznaczając nowe trendy. Jest znana w ok. 25 krajach na świecie, słynie z oryginalnego wzornictwa, najlepszych komponentów, a także nowatorskich rozwiązań ułatwiających życie rodziców i ich nowo narodzonych pociech.

Wózki Tako dziecięce 3w1 cena

Wysoka jakość i dobra cena mogą iść ze sobą w parze, czego dowodzi oferta firmy Tako. Każdy wielofunkcyjny wózek dziecięcy 3w1 rekomendowany przez tę markę spełnia wymogi bezpieczeństwa, które są zgodne z normą EN 1888:2004. Co ważne, akcesoria Tako wytwarzane są z ekologicznych, przyjaznych dziecku tkanin wyróżnionych certyfikatem Öko – Tex Standard 100. Oznacza to, że są w pełni bezpieczne dla dzieci. Cena wózków waha się od ok. 2500 do 2900 zł.

Wózki Tako dziecięce 3w1 opinie

Nie da się ukryć, że wózki dziecięce 3w1 firmy Tako mają doskonałe opinie klientów, którzy doceniają nietuzinkowy design i ergonomię korzystania z tych akcesoriów. Największym atutem produktów jest ich wielofunkcyjność – rodzice, którzy kupują wózek typu 3w1, mogą z niego korzystać przez kilka lat. Najpierw sprawdzi się klasyczna gondola, którą potem można przekształcić w wygodną spacerówkę. Plusem jest też dołączona do każdego modelu dodatkowa torba, a także możliwość skorzystania w fotelika samochodowego.

Wózki Tako dziecięce 3w1 sklep

Dobra jakość zawsze się obroni, dlatego sklep Dziecięcy Świat stawia na wielofunkcyjne wózki dziecięce 3w1 marki Tako. W większości tych wyróżniających się designem modeli zastosowano specjalny, lekki stelaż, który pozwala na szybkie i łatwe składanie oraz przenoszenie wózka, co doceni każdy rodzic, a przede wszystkim mama. Wśród modeli dostępnych w ofercie sklepu można wyróżnić m.in. Laret (z wodoodpornej tkaniny i gondoli wykończonej skórą eco), Neon (z charakterystyczną szatą graficzną w neonowych kolorach) czy Mirror (z ciekawym wykończeniem imitującym szklane płytki).

flaga-odroczone-na-jasne-tlo(1).png