• Kategorie
  • Filtry
  • Wózki dziecięce 2w1 Coto Baby

W sklepie internetowym Dziecięcy Świat znajdują się wózki dziecięce Coto Baby 2w1, które można zakupić w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. Do najczęściej wybieranych opcji należą stonowane szarości, które ładnie zgrają się z kolorowymi dziecięcymi kocykami, a także ponadczasowe biele i czernie. Dostępne wózki wielofunkcyjne i spacerówki to wysokiej jakości akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnej rodzinie z małym dzieckiem. Firma Coto Baby działa na rynku od 2008 roku, a jej mocną stroną jest fakt, iż w toku produkcji korzysta wyłącznie z najlepszych komponentów. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla dzieci i komfortu użytkowania dla rodziców.

Wózki Coto Baby dziecięce 2w1 cena

W sklepie internetowym Dziecięcy Świat uważamy, że wysoka jakość wcale nie musi być droga. Tak jest w przypadku wózków CotoBaby, które wyróżnia atrakcyjna cena – waha się ona od ok. 1500 złotych do ok. 1800 zł. Na ich korzyść przemawia też fakt, iż są wielofunkcyjne, a w ich skład wchodzą gondola, spacerówka oraz fotelik samochodowy. Atutami są też aluminiowa konstrukcja (bardzo lekka), kółka zwracające się w dowolną stronę czy możliwość montażu spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Wózki Coto Baby dziecięce 2w1 opinie

Każdy wielofunkcyjny wózek dziecięcy Coto Baby 2w1 ma rewelacyjne opinie klientów, którzy mieli okazję przetestować go osobiście, zabierając swoje malutkie pociechy na spacer. Co ważne, producent cieszy się zaufaniem nie tylko na polskim, ale również europejskim rynku. Jest to swoiste potwierdzenie oferowanej przez firmę jakości. Nie mogło być inaczej, bowiem każdy wózek tej marki ma specjalny certyfikat. Oznacza to, że przed oddaniem do sprzedaży, a następnie użytku osób prywatnych, przechodzi szereg specjalistycznych testów technicznych.

Wózki Coto Baby dziecięce 2w1 sklep

Nasz sklep oferuje szeroką gamę wózków CotoBaby, które wyróżnia nowoczesny design, atrakcyjna szata kolorystyczna, solidność wykonania oraz w stu procentach bezpieczne użytkowanie. Można u nas zakupić kilka różnych modeli, np. Quora czy Sydney.