• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózek dziecięcy Tako 2w1 jeden z najbardziej znanych produktów dla dzieci, cechuje się wysokiej jakości wykonaniem oraz unikatowym wyglądem.

Wózki dziecięce 2w1 Tako sprawdzony wybór

Marka TAKO to jeden z najbardziej znanych producentów w branży wyposażenia dla dzieci. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż w 25 krajach. Każdy wózek dziecięcy 2w1 cechuje się wysokiej jakości wykonaniem oraz unikatowym wyglądem, stąd liczne pochlebne opinie od dotychczasowych Klientów. Do produkcji stosowane są ekologiczne materiały z certyfikatem Öko – Tex Standard 100. Firma dba o to, aby wielofunkcyjne wózki dziecięce spełniały wymogi bezpieczeństwa. W naszym sklepie możesz znaleźć markowe artykuły w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Wózki Tako dziecięce 2w1 cena

Produkty TAKO mają istotną zaletę – są wielofunkcyjne. Jeden wózek można wykorzystywać w różnych konfiguracjach, czego najlepszym przykładem są modele wózków dziecięcych 2w1 Laret Imperial, czyli gondola i spacerówka w jednym. Nasz sklep oferuje je w przystępnej cenie. Dziecięce akcesoria zawierają systemy, które umożliwiają wygodne poruszanie się na różnym terenie. Koła są wyposażone w amortyzatory i posiadają blokadę do jazdy na wprost, dlatego taki sprzęt doskonale sprawdzi się podczas poruszania się po nierównej powierzchni. Ten wielofunkcyjny wózek dziecięcy można bardzo szybko złożyć, co potwierdzają opinie użytkowników mieszkających na przykład na piętrze w budynku bez windy.

Wózki Tako dziecięce 2w1 opinie

Jako profesjonalny sklep znamy oczekiwania Klientów. Nasz asortyment zapewnia komfort zarówno dziecku, jak i rodzicowi. W modelach marki TAKO siedzisko posiada kilkustopniową regulację, dzięki czemu maluch może przebywać w wygodnej pozycji. W wersji gondolowej niemowlak znajduje się w specjalnym, zabudowanym wkładzie. Natomiast spacerówka została wyposażona w miękki materac, który znacząco zwiększa przyjemność dziecka podczas spaceru. Jeśli chodzi o wygodę dorosłego, to może on dopasować wysokość rączki do własnych preferencji. Cena wózków 2w1 obejmuje również dodatkowe elementy takie jak koszyk czy torba na zakupy, bardzo dobrym przykładem może być seria wózków dziecięcych 2w1 Tako Corona

Wózki Tako dziecięce 2w1 sklep

Już teraz wielofunkcyjny wózek dziecięcy TAKO Corona Ecco można nabyć w ofercie naszego sklepu. Cena nie jest wygórowana – zachęcamy do zapoznania się z produktami 2w1 firmy Tako zamieszczonymi w ofercie naszego sklepu.