• Kategorie
  • Filtry
  • Wózki dziecięce 3w1 Riko

Wózki dziecięce Riko

Wózki dziecięce Riko posiadają wszystko to, czym powinny charakteryzować się najlepsze „pierwsze czterokołowe pojazdy” dla naszych pociech. Nowoczesny design, funkcjonalność oraz wyjątkowy komfort - zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców czy opiekunów. Marka Riko doskonale rozumie aktualne trendy, dlatego łączy w swoich produktach nowatorski styl z mnóstwem wartości użytkowych oraz olbrzymią wygodą - zarówno dla małego „pasażera”, jak i osób, które zajmują się obsługą wózka.

Wielofunkcyjne wózki Riko

Wyjątkowe produkty Rico to wielofunkcyjne czterokołowe cuda, które z powodzeniem sprawdzają się w roli wózka głębokiego, spacerówki, a także fotelika samochodowego. Ta wielozadaniowość powoduje, że wózek Riko świetnie zda egzamin przy każdej okazji i w różnych warunkach, ponieważ zaspokaja kompleksowo wszelkie potrzeby w zakresie transportu dziecka - aż do ukończenia przez malucha 3. roku życia.

Komfort rodzica i malucha

Jeśli cenisz sobie komfort, najwyższą jakość, praktyczną funkcjonalność, to wózek Riko z pewnością będzie najlepszym wyborem dla Ciebie i dla Twojego dziecka. Nie mogłeś też lepiej trafić, bowiem w ofercie wózków Riko „3w1” to prawdziwe bogactwo wyboru - kilkanaście różnych modeli i ponad 100 różnych unikatowych egzemplarzy produktów renomowanej marki Riko w jednym miejscu! Wersje gondolowe, spacerowe i opcje fotelika samochodowego to nie wszystko, ponieważ każdy wózek Riko zaopatrzony został dodatkowo w pakiet różnego rodzaju przydatnych akcesoriów. W zestawie można znaleźć wyjątkową, designerską, pojemną torbę - idealnie zintegrowaną z konstrukcją wózka, która doskonale nadaje się do transportu pieluszek, jedzenia, napojów czy dodatkowych ubranek dla dziecka. W niektórych sytuacjach, szczególnie podczas długich spacerów parkowymi alejkami, leśnymi traktami albo brzegiem jeziora - niezastąpiona bywa moskitiera, która szczelnie zabezpiecza malucha przed ukąszeniami komarów, natrętnymi muchami czy groźnymi osami. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest również specjalna osłona przeciwdeszczowa (folia), na wypadek nagłego pogorszenia się pogody w trakcie przejażdżki. Kolejnym dodatkiem do wózków Riko są ocieplane pokrowce na nóżki naszej pociechy, których zadaniem jest ochrona przed chłodem, a także opadami atmosferycznymi.

Wyjątkowy wózek Riko dla Twojego dziecka

Wózki Riko to nowoczesne stylizacje, ciekawe wzornictwo, pełna paleta kolorów oraz najwyższej klasy materiały. Przemyślana konstrukcja aluminiowa pozwala sprawnie i szybko złożyć wózek do kompaktowych rozmiarów oraz ponownie błyskawicznie przywrócić gotowość do jazdy (z pomocą jednej ręki). Poszczególne modele różnią się między sobą linią nadwozia i kolorystyką, amortyzacją, wyposażeniem czy rodzajem obicia. Wózki Riko wyposażone zostały też w komfortowy system wentylacji i cyrkulacji powietrza, płynną kilkupoziomową regulację oparcia, budki, rączki oraz podnóżka. Co ciekawe, siedzisko w wersji spacerówki, można montować równie w kierunku jazdy lub tyłem (frontem do prowadzącego wózek). Fotelik do przewozu dziecka w aucie posiada wszelkie wymagane certyfikaty i homologację, gwarantujące pełne bezpieczeństwo. Informacje dotyczące szczegółowej specyfiki i wyposażenia każdego wózka Riko - można znaleźć bezpośrednio po kliknięciu interesujący nas model.