Jesteś w ciąży i szukasz wiarygodnego źródła wiedzy na temat porodu i opieki nad noworodkiem? Jedną z możliwości są materiały dostępne w szkole rodzenia online. Czy jednak warto zaufać informacjom podawanym w tak kluczowej sprawie, jak ciąża? Jakie argumenty przemawiają za szkolą rodzenia dostępną przez internet?

Po pierwsze, dostępność

Dopasowanie planu dnia do zajęć w szkole stacjonarnej może być wyzwaniem. Ciąża to czas, w którym zachodzi wiele zmian wpływających na komfort kobiety, co czasami utrudnia uczestnictwo w zajęciach na żywo. Szkoła rodzenia online natomiast daje możliwość odbywania wirtualnych zajęć w każdej chwili. Nie musisz w związku z tym opuszczać spotkań np. z powodu gorszego samopoczucia czy braku czasu, ponieważ materiały w są dostępne dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W ten sposób dopasujesz tempo zajęć do własnych potrzeb i możliwości (każdy materiał wideo możesz zatrzymać w dowolnym momencie), a jednocześnie zaoszczędzisz czas. Ponadto w ramach szkoły online możesz sięgać po materiały, gdy tylko uznasz, że potrzebujesz wrócić do konkretnych informacji. W wypadku szkoły stacjonarnej nie zawsze jest to możliwe od ręki. 

Po drugie, aktualna wiedza medyczna

Internet jest pełen informacji, z których tylko część jest faktycznie zweryfikowana pod kątem naukowym. Obecnie w sieci znajdziesz dziesiątki stron i np. grup w mediach społecznościowych, które powielają nieprawdziwe lub niesprawdzone informacje czy to na temat ciąży, czy opieki nad noworodkiem. Doskonale rozumiemy, jak trudne jest wyszukiwanie i samodzielne odsiewanie faktycznie przydatnych rad i wskazówek od przesądów i błędów. Dlatego sięgając po materiały ze sprawdzonej szkoły rodzenia online, masz pewność, że zostały przygotowane zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. 

W Szkole Rodzenia Online KursNaDziecko informacje przekazują doświadczeni eksperci, od założycielki Rity Calderaro-Poczmańskiej, z zawodu rehabilitantki dziecięcej, po zespół składający się z fizjoterapeutki uroginekologicznej, położnych, psycholożek, ratownika medycznego, logopedki, a także ekspertów z takich dziedzin jak chustonoszenie czy biomechanika zderzeń. Co istotne, nasze materiały obejmują kwestie daleko wybiegające poza ciążę i poród. Dzięki temu zyskujesz dostęp do kompendium wiedzy na temat etapów rozwoju dziecka oraz psychologicznego aspektu rodzicielstwa. W ten sposób lepiej zrozumiesz to, co dzieje się z maluszkiem, jak również będziesz przygotowana na ogrom wyzwań, jakie wiążą się z rolą mamy. 

Po trzecie, Twoje bezpieczeństwo

Ciąża, poród i pierwsze chwile z nowo narodzonym dzieckiem rodzą mnóstwo pytań. Z tego powodu nad przygotowaniem wszystkich materiałów w naszej szkole czuwają praktycy, którzy nie tylko mają najnowszą wiedzę teoretyczną, ale także są aktywni zawodowo. Możesz im zaufać - na tym polega nasza odpowiedzialność w Szkole Rodzenia Online KursNaDziecko, aby nawet trudne kwestie wyjaśnić tak, aby były zrozumiałe i możliwie proste w wykorzystaniu w codziennym życiu. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły materiałów w szkole KursNaDziecko (https://kursnadziecko.pl/) i rozpocząć przygotowanie do porodu już dziś.