• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe 4baby to polska marka specjalizująca się w produktach dziecięcych. Stawiająca przedewszystkim na bezpieczeństwo i komfort. Sprawdzona przez tysiące użytkowników i tyle samo polecana.

Foteliki samochodowe 4baby bezpieczeństwo i wygoda w jednym - sklep internetowy.

Firma 4Baby należy do najpopularniejszych polskich firm proponujących swoim klientom produkty dla dzieci. W swojej ofercie posiada szeroki wybór fotelików samochodowych we wszystkich grupach wagowych np. fotelik samochodowy 4baby Roto Fix 0-36 kg, dzięki czemu mogą z nich korzystać noworodki tuż po urodzeniu i zdecydowanie starsze dzieci (do masy ciała 36 kg). Foteliki samochodowe 4Baby to wydatek, który się opłaca, wystarczają one na ponad 10 lat.

Foteliki 4Baby cena.

Znajdujące się w ofercie sklepu internetowego foteliki 4Baby to produkty, których wyróżnikiem jest przystępna cena. Tworzone są one zgodnie z obowiązującymi normami, z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych pasażerów. Proponowane foteliki 4Baby posiadają stosowne certyfikaty, wyróżniają je również niezbędne homologacje, które zostały nadane przez akredytowane jednostki badawcze w kraju i za granicą.

Foteliki dziecięce 4Baby opinie.

Firma 4Baby zajmuje się produkcją fotelików, których jedną z zalet jest wytrzymała lekka konstrukcja, na uwagę zasługuje również łatwość użytkowania. Aby dokonać ich montażu, nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności. Nie jest to jedyna zaleta produktów proponowanych przez polskiego producenta. Foteliki dziecięce 4Baby typu Nano-FIX 0-18 kg RWF zbierają pozytywne opinie również za regulowany zagłówek gwarantujący ochronę boczną głowy i szerokie siedzisko, które zapewnia dziecku odpowiednio dużą przestrzeń. Wybrane modele fotelików dziecięcych 4baby zaopatrzone są w dodatkową piankę na siedzisku. Na komfort w trakcie jazdy ma też wpływ wkładka redukcyjna i ergonomiczne podłokietniki. Nie trzeba też martwic się o plamy na foteliku dziecięcym 4baby, pokrywająca je tapicerka może zostać zdjęta do prania. Niektóre modele posiadają uchwyt na napoje, wszystkie zaopatrzone są w system ISOFIX, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka w momencie stłuczki czy poważniejszego wypadku.

Foteliki dziecięce 4 Baby sklep.

Sprzedawane produkty wpływają pozytywnie nie tylko na bezpieczeństwo i wygodę dzieci. Zapewniają też komfort użytkowania rodzicom. Pod tym względem wyróżniają się foteliki 4baby obrotowe, decydując się na zakup takiego sprzętu, zyskuje się możliwość szybkiej zmiany pozycji siedzenia malucha. Foteliki 4Baby proponowane przez sklep to zatem rozwiązania zarówno dla rodziców, jak i dzieci czego przykładem jest fotelik 4baby Space-Fix 0-36 kg.