Foteliki samochodowe CotoBaby marka która od lat zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort tysiącom dzieci na świecie. Liczba produktów: 22

Kategorie
Filtruj

Foteliki samochodowe Coto Baby 

Doskonale zaprojektowane, solidnie wykonane i funkcjonalne foteliki to specjalność polskiej firmy Coto-Baby. Zaopatruje ona rodziców-kierowców z całej Europy. Cieszy się niemalejąca popularnością, co wynika z zalet proponowanego sprzętu, który regularnie poddawany jest testom technicznym. Foteliki samochodowe Coto Baby Hevelius 0-36 kg. to synonim bezpieczeństwa w trakcie podróży samochodem.

Foteliki samochodowe Coto Baby cena

Wyróżniające się nowoczesnym designem foteliki samochodowe Coto Baby typu Bari 15-36 kg to wysoka jakość i przystępna cena w jednym. W naszym sklepie można znaleźć siedziska do auta dla dzieci w każdym wieku. Mamy coś dla kilkukilogramowych maluchów i starszaków, których masa ciała nie przekracza 36 kg. Asortyment Coto Baby to zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i te wzbogacone w obrotową platformę jak foteliki dziecięce Solario 0-18 kg Cotobaby. Wszystkie oferowane foteliki wyposażone są w system ISOFIX, który polega na stałym zamontowaniu bazy fotelika na tylnej kanapie, dzięki temu w przypadku kolizji fotelik wraz z maluchem nie zmienia swojego położenia. ISOFIX ma zatem wpływ na poziom bezpieczeństwa dziecka. Na uwagę zasługuje również pas TopTether dołączony do fotelików Coto Baby Lunaro Pro 0-18 kg, który stanowi dodatkowe punkty mocowania fotelika dla systemu ISOFIX. TopTethe zabezpiecza dziecko i stabilizuje siedzisko, w przypadku kolizji czołowej zmniejsza stopień pochylenia głowy malucha do przodu.

Foteliki samochodowe Coto Baby opinie

Proponowane foteliki samochodowe Coto Baby zbierają pozytywne opinie ze strony miłośników nowoczesnego designu i funkcjonalnych rozwiązań jak fotelik Salsa Pro 9-36 kg. Niektóre proponowane modele pozwalają na jednoczesną regulację zagłówka i szelek, inne mają kilka poziomów regulacji siedziska. Ważnym dodatkiem są wkładki redukcyjne dla najmłodszych dzieci. Każdy ze sprzedawanych fotelików posiada certyfikat bezpieczeństwa ECE R44/04, który zapewnia podstawowy standard bezpieczeństwa i tym samym dopuszczony jest on do sprzedaży na terenie UE.

Foteliki samochodowe Coto Baby sklep

Oferowane przez nasz sklep foteliki samochodowe Coto Baby to propozycja dla każdego, mamy coś dla zwolenników klasyki i dla osób, które stawiają na niebanalne wzornictwo. Posiadamy siedziska w stonowanych barwach i o zdecydowanej kolorystyce.