• Kategorie
  • Szukaj
  • Motory na akumulator

Motory na akumulator

Wiele dzieci marzy o posiadaniu własnego, niezależnego środka transportu, który jednocześnie będzie inny niż standardowy rower, jakim cieszą się wszystkie dzieci w sąsiedztwie oraz będzie nawiązywał do zainteresowań, pasji i zwyczajów osób dorosłych. Z tego powodu powstały skutery i motory na akumulatory dla dzieci.

Elektryczne motocykle dla dzieci to niezwykły prezent, jaki można dać swojej pociesze. Kojarzone z kulturą włoską Vespy, sportowe motocykle BMW czy trójkołowe motory dla najmłodszych pozwolą dzieciom poczuć świat dorosłych i cieszyć się odrobiną (bezpiecznej) niezależności.

Elektryczne motocykle dla dzieci – dane techniczne

Motory czy skutery na akumulator dla dzieci to produkty w pełni bezpiecznie dla wszystkich pociech. Prędkość pojazdu to od 2,1 km/h do około 5 km/h. Niektóre modele są stworzone dla dzieci już od trzeciego roku życia! Nasze produkty są różnej wielkości. Ich długość wynosi ponad 100 cm, szerokość więcej niż 50 cm, a wysokość to około 70 cm. Waga motoru to kilkanaście kilogramów (w zależności od modelu).

Motory na akumulatory dla dzieci są wyposażone w szereg dodatkowych elementów, które czynią podróż po parku o niebo przyjemniejszą. Siedzisko skutera czy motocyklu jest tapicerowane, dodatkowo (w niektórych modelach) jest zamontowany panel muzyczny z melodiami z możliwością odtwarzania własnej muzyki przez kabel USB, MP3 czy czytnik kart SD. Dzięki temu dziecko może jeździć ze swoimi ukochanymi melodiami. Nasze produkty posiadają bieg z możliwością jazdy zarówno do przodu jak i do tyłu. W efekcie rodzic nie musi pchać dziecka w żadną ze stron, jeśli pojedzie w niewłaściwym kierunku.

Patrząc na nasze produkty, niejeden rodzic miał chęć wypróbować jazdę skuterem czy motocyklem, ponieważ niekiedy sam nie miał wcześniej możliwości przejażdżki takim środkiem transportu. Nasze produkty przeznaczone są jednak wyłącznie dla dzieci, ponieważ dopuszczalne maksymalne obciążenie to około 30 kilogramów. 

Dlaczego warto mieć skutery na akumulatory dla dzieci?

Coraz większym problemem wśród dzieci z najmłodszych pokoleń jest spędzanie czasu przed telewizorem, komputerem czy smartfonem. Powstaje na ten temat coraz więcej badań, a naukowcy mówią jasno, że zbyt krótki czas przebywania dziecka na dworze nie wpływa pozytywnie na jego rozwój. Na tę potrzebę odpowiadają motory na akumulatory dla dzieci. Dzięki tej zabawce dziecko samo chętnie wychodzi na dwór i miło spędza czas z rodzicem czy kolegami. Dotlenienie organizmu, kontakt z rówieśnikami, zdolności manualne to bardzo ważne składniki prawidłowego rozwoju dziecka, które wspiera jazda na elektrycznych motocyklach.

Elektryczne motocykle dla dzieci wysyłamy pod wskazany adres po dokonaniu zamówienia online w sklepie Dziecięcy Świat. Serdecznie zachęcamy do zakupu dziecku wymarzonego skutera, który przez wiele lat posłuży jako wspaniała zabawka i wyjątkowa atrakcja. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszego sklepu internetowego i kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru.