• Kategorie
  • Szukaj
  • Baza Isofix do fotelików dziecięcych

Baza Isofix – co to takiego?

Wybierając fotelik samochodowy dla dziecka, możecie spotkać się z terminem Isofix. Nazwa ta pochodzi od International Organisation for Standardisation – ISO Fixture. Jest to zgodny z europejskimi standardami system mocowania fotelików dziecięcych na siedzeniach samochodowych. System ten powstał w 1991 roku, a standardem stał się w 1999 r. Jest to atrakcyjna alternatywa dla fotelików mocowanych do fotela pasami bezpieczeństwa. Fotelik z bazą Isofix posiada uchwyty umieszczane między siedziskiem a oparciem fotela, które mocuje się bezpośrednio do konstrukcji pojazdu. Rozwiązanie to gwarantuje stabilniejsze mocowania, a przez to również wyższy poziom bezpieczeństwa dla dziecka. Aby skorzystać z takiego rozwiązania w swoim samochodzie, potrzebujesz w związku z tym najlepszej bazy Isofix do fotelików dla dzieci, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym z akcesoriami dziecięcymi dla młodych rodziców.

Najlepsza baza Isofix do fotelików dla dzieci

Oferujemy zgodne ze standardami bazy do fotelików Isofix. Umożliwiają one połączenie bazy z fotelem, dzięki czemu siedzisko dla dziecka staje się integralną częścią pojazdu. Produkty te są bardzo łatwe w montażu, co sprawia, że poradzi sobie z tym każdy rodzic. Zapewnią one komfort i wygodę dziecku podczas podróży. Dzięki nowoczesnej technologii stosowanej w bazach do fotelików Isofix stają się one odporniejsze podczas wszelkich wypadków drogowych – w tym zderzeń czołowych oraz bocznych.

Barierki do łóżeczek dziecięcych

Kolejną kategorią produktów z naszej oferty, którą możemy polecić wszystkim rodzicom, są barierki do łóżeczek dziecięcych. Małe dziecko podczas snu zmienia swoje położenie. Leżąc w łóżeczku lub innym miejscu swojego snu bywa też bardzo ruchliwe – łatwo wówczas o niespodziewany wypadek, wypadnięcie, czy uderzenie się o niezabezpieczony element. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą właśnie barierki do łóżeczek dziecięcych. Są to specjalne zasłonki, którymi zabezpieczycie powierzchnie betonowe, metalowe, czy drewniane. Konstrukcja taka uniemożliwi dziecku przytrzaśnięcie się, uderzenie, czy wspinanie. Rozwiązanie to jest funkcjonalne – doskonale zabezpieczy dziecko, a także zapewni komfort rodzicom, ponieważ jest lekkie i łatwe w przenoszeniu. Oprócz tego akcesorium takie jest bardzo estetyczne – będzie pasować do każdego łóżeczka, pokoiku dziecięcego, a także innego wnętrza.

 

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria dziecięce, produkowane przez renomowane marki specjalizujące się w dostarczaniu wyposażenia odpowiedniego dla maluchów i ich rodziców. Nasze produkty są odpowiednie jednakowo do samochodów, dzięki czemu zabezpieczą dziecko podczas podróży, a także zagwarantują maluchowi spokojny, bezpieczny sen. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z naszą ofertą najlepszej bazy Isofix do fotelików dla dzieci, a także barierek do łóżeczek dziecięcych. Oferujemy bogaty wybór akcesoriów, atrakcyjne ceny oraz wygodną obsługę. Zobaczcie nasze propozycje i odmieńcie świat swojego dziecka.