• Kategorie
  • Szukaj
  • Garaże i tory jazdy

Tory samochodowe dla dzieci

Tory samochodowe dla dzieci to jedna z najbardziej popularnych zabawek dla chłopców. Dostępne w najróżniejszych wariantach, gwarantują doskonałą zabawę i stanowią prawdziwą gratkę dla każdego miłośnika motoryzacji!

Składanie torów samochodowych - doskonałe ćwiczenie sprawności manualnej

Już na etapie składania torów dziecko może znakomicie się bawić, a przy tym zdobywać nowe, cenne umiejętności! Tory, które są złożone, z zaledwie kilku elementów nie wymagają co prawda dużej ilości czasu, jednakże zupełnie inaczej wygląda to w przypadku bardziej rozbudowanych modeli, którym trzeba czasami poświęcić nawet kilka godzin! Składanie torów uczy dziecko cierpliwości oraz koncentracji, a jednocześnie pozwala mu rozwijać sprawność manualną, co jest niezmiernie ważne na każdym etapie rozwoju.

Tory wyścigowe dla najmłodszych

Poruszające się po specjalnym torze pojazdy budzą zainteresowanie nawet wśród najmłodszych dzieci. Dodatkowe elementy, które można, układać wedle własnych preferencji pozwalają maluchowi bawić się w taki sposób, jaki najbardziej mu odpowiada! W naszym sklepie dostępne są tory kolejowe oraz samochodowe dla dzieci już po 18 miesiącu życia! Dla najmłodszych maluchów polecamy bezpieczny i atrakcyjny tor w formie maty, wyposażony dodatkowo w stację serwisową, garaż oraz mówiące pojazdy. To wspaniały prezent dla dwu- lub trzylatka!

Tory samochodowe dla dzieci – atrakcyjna zabawa dla fanów motoryzacji

W przypadku małych dzieci w zupełności wystarczy niewielki, niezajmujący dużej przestrzeni tor. Starsi chłopcy są już dużo bardziej wymagający, dlatego idealnym prezentem będzie dla nich rozbudowany tor wyścigowy wyposażony w sterowane pojazdy. W wyścigach mogą uczestniczyć dwie osoby, można więc śmiało zaprosić do zabawy tatę, brata lub kolegę. Tory samochodowe dla dziecimogą przybierać najróżniejsze formy i niekoniecznie są płaskie. Popularne są zwłaszcza tory z rozmaitymi pętlami, wiaduktami oraz zjazdami, które pozwalają wykonywać przeróżne figury. Niektóre tory z tych samych serii można ze sobą łączyć, dzięki czemu zabawa jest jeszcze lepsza!

Parkingi i garaże – udana zabawa dla dzieci w różnym wieku

Kilkupoziomowy parking wyposażony w szereg atrakcyjnych elementów to wspaniały pomysł dla każdego kilkulatka! Niektóre modele są przeznaczone dla maluchów już po ukończeniu 12 miesiąca życia. Parking lub garaż samochodowy dla dzieci to nie tylko zabawa, ale również nauka. Zabawka pomaga zapoznać się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego, ćwiczy umiejętności manualne oraz koordynację ruchowo-wzrokową, a także uczy orientacji przestrzennej. Każdy maluch będzie zachwycony, stopniowo odkrywając wiele możliwości zabawy z samochodowym parkingiem lub garażem.

Atrakcyjne tory samochodowe dla dzieci w różnym wieku

Oferta sklepu Dziecięcy Świat skierowana jest zarówno do najmłodszych dzieci jak i do „starszaków”, a nawet nastoletnich miłośników motoryzacji. W zależności od wieku każdemu dziecku przypadnie do gustu inny model torów. Dostępne w naszym sklepie zabawki to produkty renomowanych marek takich jak Wader, Dromader, Carrera i inne. Dbamy o to, aby nasz asortyment gwarantował najwyższą jakość!