• Kategorie
 • Szukaj
 • Wózki dziecięce 2w1 dostępne w naszym sklepie gwarantują odpowiedni wybór dla przyszłych rodziców.

Wózki dziecięce 2w1 

Bodaj najważniejszą inwestycją dla rodzica małego dziecka jest zakup dobrego wózka dziecięcego 2w1. To w nim w czasie podróży komunikacją miejską, spaceru z mamą i tatą, czy na drzemkach, spędzi ono wiele czasu. Dlatego ważne jest, aby pozyskany sprzęt był wygodny i odznaczał się wysokim poziomem komfortu. Warto też pomyśleć o tym, aby pojazd był bezpieczny, wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne, wygodny w transporcie dla rodziców oraz możliwie najlepiej funkcjonalny. Szeroką ofertę zawierającą wysokiej klasy wózki dziecięce 2w1 zwane wielofunkcyjnymi znaleźć można w naszym sklepie internetowym

Nasza oferta, czyli wózki dziecięce 2w1 inaczej wózki wielofunkcyjne 2w1.

W ofercie sklepu internetowego Dziecięcy Świat posiadamy doskonałej jakości wózki dziecięce 2w1, a więc takie, które mają gondolę i spacerówkę. Zapewniamy, że każdy nasz produkt gwarantuje najwyższe standardy wygody i bezpieczeństwa malca za wzór i przykład polecamy wózki dziecięce 2w1 Junama. Proponowane wózki dziecięce 2w1 prowadzi się wygodnie (między innymi dzięki temu, że wiele z nich zawiera funkcję regulacji wysokości rączki). Dobrze radzą sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie sprawiają one trudności w transporcie – można je bowiem w prosty sposób złożyć i przewieźć samochodem. 

W asortymencie sklepu Dziecięcy Świat, wózki są możliwe do nabycia w szerokim zakresie cen. Najtańsze opcje można pozyskać w kwotach już od około 1000 do 1500 złotych np. wózki dziecięce 2w1 Colibro. bądź doskonałą propozycją w tym przedziale cenowym może być wart około 1100 złotych wózek dziecięcy 2w1 Basic Riko. Dla najbardziej wymagających Klientów przewidzieliśmy z kolei najlepszej klasy liczne oferty w kwocie powyżej 2000 złotych (przykładowo warty około 2590 złotych wózek dziecięcy Laret Imperial 2w1 Tako). 

Szeroki oraz zróżnicowany zakres dostępnych produktów (ze względu na cenę, markę, model, wymiary i wagę wózka wielofunkcyjnego 2w1, rozmiar kół, sposób montażu gondoli, dostępność dodatkowych funkcjonalności, takich jak: kosz na zakupy, folia przeciwdeszczowa, uchwyt na butelkę i wiele innych) sprawia, że każdy Klient powinien być w stanie znaleźć taki model wózka dziecięcego 2w1, który będzie najlepiej dopasowany do jego oczekiwań. 

Dlaczego Dziecięcy Świat jest odpowiednim miejscem w zakupie wózka dziecięcego 2w1?

 • Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym na naszej stronie internetowej (pod tym adresem: dzieciecyswiat.com.pl). Warto postawić na Dziecięcy Świat, ponieważ: 

 • Jesteśmy znaną i renomowaną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

 • Zaufało nam duże grono zadowolonych Klientów.

 • Posiadamy wózki dziecięce 2w1 BabyActive, Baby Merc, wózki dziecięce 2w1 Riko, czy Tako.

 • Oferujemy zróżnicowany i liczny towar w bardzo dużej rozpiętości cenowej – zarówno wózki dostępne w atrakcyjnych cenach, jak i te odznaczające się najlepszą możliwą jakością (zakres kosztów już od około 1000 do około 2900 złotych). 

 • Oferujemy dwuletnią gwarancję na zakupiony wózek dziecięcy 2w1 – bezpośredni kontakt z serwisem producenta w celu szybkiej naprawy uszkodzenia.

 • Wysyłamy towar maksymalnie do 72 godzin — wózki dziecięce 2w1 do 14 dni roboczych.

 • Ubezpieczamy paczki – gwarantujemy tym samym w pełni bezpieczne zakupy. 

 • Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze wózka dziecięcego 2w1

 • Organizujemy okresowe wyprzedaże na niektóre produkty – sprzedajemy je w bardzo korzystnych cenach.