• Materace Premium do łożeczka dziecięcego zapewniające maksymalny komfort i wygodę podczas snu.

  • Filtry

Wysokiej jakości materace dla dzieci

Materac, na którym śpi niemowlę, ma niebagatelny wpływ na jego zdrowie oraz jakość snu. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz bezpiecznym, sprawdzonym materiałom, możemy zapewnić dziecku komfort na najwyższym poziomie i sprawić, że obudzi się wyspane i pełne energii! Przekonajmy się zatem, jakie materace dziecięce są najlepszym wyborem dla maluchów już od pierwszych dni życia. 

Jak wybrać odpowiedni materac dla dziecka?

Na rynku mamy obecnie duży wybór materiałów, którymi wypełnione są dziecięce materace. Wybierając odpowiedni materac dla maluszka, warto zadbać o to, aby wykonany był z najwyższej klasy materiałów, które umożliwią cyrkulację powietrza i zapewnią ochronę przed roztoczami czy bakteriami.

Jednym z najbardziej cenionych materiałów do wypełniania materaców dziecięcych jest łuska gryczana, która charakteryzuje się znakomitymi właściwościami antybakteryjnymi. Materac z gryki skutecznie hamuje, rozwój roztoczy i bakterii, a to za sprawą naturalnej taniny- dlatego jest polecany także w przypadku noworodków oraz niemowląt! Doskonałymi właściwościami mogą pochwalić się także materace kokosowe. Zapewniają swobodną cyrkulację powietrza, są antybakteryjne, nie podrażniają, a ponadto wyróżnia je optymalna twardość, odpowiednia do snu. Dodatek lateksu sprawia, że materace kokosowe są bardziej elastyczne i odporne na odkształcenia oraz uszkodzenia. Kolejnym popularnym materiałem jest lateks, który wyróżnia się świetną trwałością oraz elastycznością, dzięki czemu doskonale dopasowuje  się do ciała maluszka. Ponadto lateks należy do materiałów hipoalergicznych, a więc jest polecany także dzieciom skłonnym do uczuleń. Materace lateksowenie przyciągają roztoczy i nie odkształcają się pod wpływem wilgoci, co zapewnia im dłuższą żywotność. W materacach klasy premiumczęsto stosuje się połączenia warstw wykonanych z różnych materiałów, na przykład warstwy gryczanej oraz kokosowej w celu uzyskania maksymalnego komfortu, oraz doskonałych właściwości.

Profesjonalne materace dla dzieci zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort, a także prawidłowo zadbać o kręgosłup malucha. Dostępne w naszej ofercie wysokiej klasy materace znakomicie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają właściwe podparcie dla pleców. 

Profesjonalne materace dziecięce- zadbaj o kręgosłup dziecka już od pierwszych miesięcy życia!

Jak widać, wybór odpowiedniego materaca do dziecięcego łóżeczka ma ogromne znaczenie! W naszej ofercie znaleźć możesz duży wybór wysokiej jakości materaców, dzięki którym w odpowiedni sposób zadbasz o zdrowie oraz komfort malucha także podczas snu. Dysponujemy materacami w różnych rozmiarach, umożliwiającymi dobór do większości modeli łóżeczek dziecięcych. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości materace od polskiego producenta- marki Baby’s Zone, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży artykułów dziecięcych! Sprawdź wyjątkowe produkty Baby’s Zone i zapewnij maluszkowi komfort na najwyższym poziomie!