• Kategorie
  • Szukaj
  • Colibro

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Jeśli chcesz, aby dziecko mogło podróżować z Tobą samochodem podczas pierwszych lat życia, niezbędne jest zastosowanie fotelika samochodowego – nie możesz po prostu posadzić malucha na samochodowym fotelu, na którym siedzisz również Ty. Zastosowanie tego akcesorium jest nawet regulowane przez prawo, a jego brak podczas podróży z dzieckiem może grozić mandatem. Nie jest to jednak kluczowy czynnik decydujący o tym, że warto wybrać wysokiej jakości fotelik do samochodu dla dziecka. Wykonany zgodnie z normami bezpieczeństwa fotelik to bowiem gwarancja bezpiecznej podróży w komfortowej pozycji dla Twojego dziecka. Jeśli kwestie te nie są Wam jako rodzicom obojętne, musicie postawić na wysokojakościowe wyposażenie dla swojego malucha. W tym celu zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą bezpiecznych fotelików samochodowym OMNI 0-36 kg RWF Colibro dostępnych w naszym sklepie online.

Foteliki samochodowe dla dzieci Colibro

Colibro to marka fotelików dziecięcych zdobywająca coraz większą popularność wśród rodziców z obszaru całej Europy. Jej dziecięce foteliki samochodowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz uniwersalnością jednym z przykładów jest fotelik samochodowy Primo 0-25 kg Colibro. Można zastosować poszczególne modele nawet już od pierwszego dnia życia każdego malucha. Cechują się wysoką funkcjonalnością. Foteliki Omni 0-36 kgmożna ustawić je w dowolny sposób – tyłem, przodem, a nawet bokiem. Siedzisko będzie stabilnie zabezpieczone podczas transportu przed przemieszczaniem się, a pas zabezpieczy w odpowiedni sposób każdego małego pasażera. Przed skrętami samochodu malucha zabezpieczy dodatkowy system ochrony bocznej. Całość została zaprojektowana zgodnie ze standardami bezpieczeństwa obowiązującymi w tej kategorii produktów dziecięcych. Bezpieczne foteliki samochodowe Colibro wyłożone są oddychającą tkaniną, zabezpieczającą siedzące dziecko przed odparzeniem. Każdy fotelik dla jeszcze większej wygody dziecka ma kilka pozycji pochylenia fotelika oraz wysokości zagłówka. Zastosowane przez producenta rozwiązania zagwarantują Twojemu maluchowi komfortową podróż i prawidłową pozycję odpowiednią dla jego intensywnie rozwijającego się w pierwszych latach życia organizmu. Ponadto będą one zabezpieczeniem przed wszelkimi niespodziewanymi wydarzeniami na drodze, gwałtownym hamowaniem, czy skrętami. Dostępne są różnorodne modele jednym z nich jest fotelik samochodowy GO 9-36 kg, dopasowane do potrzeb dziecka w każdym wieku. Foteliki samochodowe dla dzieci Colibro cechują też estetycznym wykonaniem i bogatym wzornictwem, dzięki czemu doskonale będą pasować do Waszego samochodu, a także będą cieszyć oko każdego malucha – zarówno chłopca, jak i dziewczynki.

Bezpieczny fotelik dla Twojego dziecka

Skorzystajcie z naszej bogatej oferty fotelików samochodowych i zapewnijcie dziecku bezpieczną podróż autem. Pod tym względem nie ma miejsca na kompromisy – najważniejsza jest jakość i bezpieczeństwo. Gwarantują ją tylko najlepsze produkty takie, jak foteliki marki Colibro dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zakupów zarówno obecnych, jak i przyszłych rodziców.