• Klocki dla dzieci

  • Filtry

Klocki dla dzieci

Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez zabawy klockami! Niewielkie elementy o rozmaitych kształtach zapewniają nieograniczone wręcz możliwości i pozwalają rozwijać dziecięcą kreatywność. Sklep

Dziecięcy Świat dostarcza ogromny wybór nowoczesnych zestawów klocków jednakowo dla młodszych, jak i starszych dzieci. Zapewnij dziecku możliwość zabawy klockami i pozwól mu w ten sposób tworzyć własne światy i przekraczać granice wyobraźni!

Klasyka wśród klocków, czyli legendarne klocki LEGO

Czołowe miejsce wśród najpopularniejszych producentów klocków zajmuje firma LEGO, która już od lat zajmuje się dostarczaniem na rynek atrakcyjnych zestawów przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku.

Klocki LEGO dostępne są w najróżniejszych wariantach. Niektóre zestawy oparte są na motywach popularnych i lubianych przez dzieci filmów oraz bajek. Szczególnie lubiane są klocki z serii LEGO Star Wars, Ninjago, Avengers. Harry Potter. Z kolei dla młodszych dzieci przeznaczone są klocki LEGO Duplo. Posiadają one większe elementy niż tradycyjne klocki, dzięki czemu nie grożą zadławieniem się malucha.

Konstrukcyjne plastikowe klocki

Każdemu małego konstruktorowi bez wątpienia spodobają się atrakcyjne zestawy konstrukcyjne, które Umożliwiają tworzenie efektownych architektonicznych budowli, rozmaitych pojazdów oraz znacznie więcej – ograniczeniem jest tu w zasadzie tylko dziecięca wyobraźnia! Duże zestawy klocków to pełna gama możliwości, które każde dziecko z radością wykorzysta. Konstrukcyjne plastikowe klocki to znakomita lekcja zręczności, ćwiczenie zdolności manualnych oraz rozwijanie wyobraźni przestrzennej. Kto wie, może ta prosta zabawka obudzi w dziecku pasję do architektury?

Ponadczasowe klocki drewniane

Proste drewniane zestawy klocków, z których można konstruować najróżniejsze kształty, nigdy nie wychodzą z mody! Klasyczny urok i ponadczasowa forma sprawiają, że ta zabawka może z powodzeniem służyć kolejnym pokoleniom i jest wciąż aktualna! Drewniane klocki występują w naturalnym kolorze lub w wersji pomalowanej, z elementami w różnych kolorach. Ponieważ nie wymagają dopasowywania do siebie i łatwo można je na sobie układać, stanowią doskonałą propozycję dla najmłodszych dzieci, które dopiero uczą się zabawy klockami. Drewniane elementy są starannie wykończone i posiadają gładkie krawędzie, dzięki czemu są bezpieczne dla malucha.

Atrakcyjne klocki dla dzieci w sklepie Dziecięcy Świat

Oferta sklepu Dziecięcy Świat obejmuje niezwykle szeroki wybór zestawów klocków przeznaczonych zarówno dla małych, jak i dla starszych dzieci. Zabawa klockami niesie dziecku mnóstwo korzyści, warto więc zapewnić maluchowi możliwość składania swoich pierwszych konstrukcji już od najmłodszych lat. W naszym sklepie dysponujemy ogromnym wyborem klocków LEGO, które są wręcz uwielbiane przez dzieci. W ofercie posiadamy również popularne Klocki Blocki, konstrukcyjne klocki polskiej firmy Aleksander, Wader, a także mnóstwo innych propozycji, które z całą pewnością spodobają się każdemu dziecku!