• Zawieszki i projektory dla dzieci

Lampki projektory dla niemowląt

Co zrobić, aby skutecznie ułatwić małemu dziecku zasypianie? Niezwykle pomocne są specjalne lampki projektory dla niemowląt. Produkty te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby uspokoić zmęczone dziecko, ukoić jego zmysły i przygotować go do snu. Przyjemne pastelowe kolory, łagodne obrazy i delikatne, spokojne melodie sprawiają, że zasypianie staje się znacznie łatwiejsze, a rodzice mogą odetchnąć z ulgą! 

Lampki projektory dla dzieci – atrakcyjne wzory i kolory

Urocze lampki dla maluszka dostępne są w wielu rozmaitych formach, dzięki czemu można zgrabnie dopasować je do aranżacji każdego dziecięcego pokoju! Większość z nich posiada również dodatkowe funkcje, na przykład regulację głośności, możliwość zmiany melodii, automatyczne wyciszenie po upłynięciu określonego czasu. Lampki projektory dla dzieci zazwyczaj utrzymane są w ciepłej i łagodnej kolorystyce oscylującej wokół odcieni błękitu, zieleni, brązu, beżu oraz różu. Wyświetlane na suficie lub na ścianie obrazy nadają wnętrzu niesamowity klimat, a delikatne światło skutecznie uspokaja dziecko, wprowadzając sprzyjający nastrój do snu. Lampki projektory mogą służyć dzieciom już od pierwszych miesięcy życia, pomagając im w usypianiu i ułatwiając separację z rodzicem. Doskonale sprawdzają się również w przypadku nieco starszych maluchów, pomagając im oswoić się z ciemnością i umożliwiając samodzielne zasypianie. 

Uniwersalne zawieszki dla dzieci na łóżeczko lub na wózek

Jednym z podstawowych elementów ekwipunku małego dziecka są atrakcyjne karuzele oraz zawieszki, które zachęcają dużą ilością barw oraz rozmaitymi kształtami. Zawieszki dla dzieci doskonale wpływają na rozwój maluszka między innymi poprzez stymulowanie zmysłu wzroku i dotyku oraz rozwijanie sprawności manualnej. Zabawkę można wykorzystać na różne sposoby – doskonale sprawdza się zarówno przy dziecięcym łóżeczku jak i przywieszona do Bujaczka, wózka lub fotelika samochodowego.  Przemyślnie zaprojektowane zawieszki skutecznie przykuwają uwagę maluszka i urozmaicają mu czas na długich spacerach oraz wtedy, kiedy mama chwilowo się oddala. Zawieszka jest przydatna na różnych etapach rozwoju dziecka – początkowo niemowlę może tylko jej się przyglądać, otrzymując cenne bodźce wzrokowe. W nieco późniejszym czasie może już sięgać po nią i dotykać materiału, stymulując w ten sposób zmysł dotyku. Starsze niemowlę może już śmiało bawić się zabawką, sprawdzając przy tym, jakie wydaje ona dźwięki i w jaki sposób można nią poruszać. Zawieszki dla dzieci stwarzają szerokie pole możliwości i wpływają na rozwój dziecka w wielu kategoriach!

Dziecięcy Świat – atrakcyjne propozycje dla każdego maluszka

W sklepie Dziecięcy Świat stawiamy w pierwszej kolejności na wysoką jakość. Dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie sprawdzone i bezpieczne dla dziecka produkty. Jednocześnie bardzo ważne jest dla nas, aby nasz asortyment odpowiadał na różnorodne potrzeby klientów i ich pociech, dlatego też dysponujemy niezwykle szeroką ofertą spełniającą rozmaite oczekiwania. W trosce o najwyższą jakość współpracujemy z doskonale rozpoznawalnymi na rynku i docenianymi przez rodziców markami takimi jak Fisher-Price, Tiny Love, Chicco, Clementoni i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem sklepu Dziecięcy Świat!