• Kategorie
  • Szukaj
  • Fotelik 0-18 kg ( od 40 do 105 cm)

Foteliki samochodowe dla dzieci w przedziale wagowym 0 – 18 kg

Użytkowanie fotelików samochodowych dla dzieci powinno być czymś więcej niż zwykłym przestrzeganiem prawa, które weszło w życie Polaków już 20 lat temu. Ich zakup to dzisiaj świadomy krok w stronę zapewnienia swojej pociesze najważniejszego czynnika, jakim jest bezpieczeństwo. W trakcie przygotowań do przyjścia dziecka na świat lub do poszczególnych jego etapów rozwoju rodzic zakupuje potrzebne artykuły i akcesoria wspomagające, lub ułatwiające przebieg tego procesu. Często jednak na ostatnią chwilę przypomina sobie o foteliku samochodowym, który w nagły sposób może okazać się bardzo przydatny. Wówczas chcąc szybko i trafnie zakupić dany produkt lubimy polegać na poradach bliskich bądź znajomych. Czasami wystarczy jednak wybór jednego, satysfakcjonującego sklepu, który może stanowić najlepsze rozwiązanie także w przypadku poszukiwania szeregu innych produktów. Takim sklepem z pewnością może stać się dla Ciebie Dziecięcy Świat!

Sklep Dziecięcy Świat — wyjątkowo różnorodny asortyment 

Tego typu fotelik zdecydowanie należy do tych bardziej elastycznych i w przypadku jednego dziecka może być użytkowany przez nieco dłuższy czas np. Fotelik samochodowy Nano FIX 0-18 kg 4baby. Cechą charakterystyczną tych siedzisk jest fakt, że można je regulować na wiele sposobów. Za pomocą wielu wyściółek i warstw fotelika możliwe jest zmienianie pozycji dziecka i dostosowanie do danego etapu rozwoju maluszka. Ten fotel oczywiście świetnie sprawdzi się także w obsłudze noworodków. Jest to możliwe dzięki odpowiednim wkładkom wykonanym z miękkiego materiału, który stanowi podparcie dla kręgosłupa maluszka świetnie nadaje się do tego fotelik samochodowy 0-18 kg Rotario RWF easyGO. Asortyment sklepu Dziecięcy Świat jest wyjątkowo różnorodny i można w nim znaleźć foteliki o różnej budowie, kolorze i przede wszystkim cenie. Oferujemy zarówno takie fotele, które spełniają swoją podstawową funkcję, jak i takie, które będą w stanie zaspokoić oczekiwania nieco bardziej wymagających klientów tu szczególnie polecamy foteliki samochodowe firmy Britax Romer Eclipse 9-18 kg. W cenach adekwatnych do możliwości finansowych praktycznie każdego rodzica. Ciekawą opcją do rozważenia są foteliki obrotowe Solario 0-18 kg CotoBaby. Umożliwiają ciekawe udogodnienia i cieszą się zadowoleniem wielu dotychczasowych klientów. 

Co charakteryzuje foteliki firmy Dziecięcy Świat?

Oczywiście podobnie jak w przypadku funkcjonowania innych przedsiębiorstw naszym priorytetem jest wysoka jakość wykonania i z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że firma Dziecięcy Świat taką właśnie oferuje przykładem może być jeden z fotelików samochodowych Omni 0-36 kg Colibro. Produkty znajdujące się w asortymencie firmy zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. W produkcji, a także przy doborze producentów bezcenne okazała się obserwacja potrzeb i preferencji dotychczasowych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie dotyczące użytkowania naszych produktów, nigdy nie spoczywamy na laurach, a w naszych planach i założeniach leżą ciągłe modyfikacje oferty i odpowiadanie na stale zmieniające się potrzeby społeczeństwa. Poziom satysfakcji i zadowolenia z użytkowania poszczególnych artykułów jest dla nas wyznacznikiem z góry zamierzonego sukcesu. W przypadku wszelkich pytań dotyczących samych fotelików samochodowych bądź procesu sprzedaży zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta, który z przyjemnością rozwieje wszelkie wątpliwości.