Siedziska samochodowe Liczba produktów: 8

Kategorie
Filtruj

Siedziska samochodowe dla dzieci — praktyczne w użytku

Ten rodzaj siedziska przewidziany jest dla nieco starszych dzieci i jest on pozbawiony oparcia. Taka opcja jest świetna szczególnie dla tych, którzy są relatywnie niedaleko ukończenia 12 roku życia, ale do tego czasu muszą korzystać z siedziska, ze względu na europejski wymóg prawny. Wiele rodziców woli decydować się na takie siedzisko, ponieważ zajmuje znacznie mniej miejsca w samochodzie, co jest niezaprzeczalnym atutem. Wszystko zależy jednak od osobistych oczekiwań i preferencji. 

Wygodne siedziska samochodowe dla starszych dzieci — świetna alternatywa dla fotelików dziecięcych

Zadaniem siedzisk samochodowych dla starszych dzieci jest to, by pasy bezpieczeństwa mogły w prawidłowy sposób ułożyć się na ciele dziecka. Bez odpowiedniego podwyższenia u dzieci poniżej 150 cm wzrostu takie pasy mogłyby uciskać szyje, nie spełniać swojej funkcji i – co więcej – stworzyć innego rodzaju zagrożenie. Siedziska samochodowe mają to do siebie, że zajmują nie wiele miejsca, a spełniają podstawowe założenie każdego fotelika dla dzieci poniżej lat 12. Stanowią świetną, dużo tańczą alternatywę dla rozbudowanych fotelików dziecięcych. Ich ceny nie przekraczają granicy 100 zł, co jest niewątpliwym atutem, szczególnie jeśli produkt kupowany jest na relatywnie krótki czas użytkowania. 

Siedziska samochodowe dla dzieci — komfort i bezpieczeństwo w jednym 

Warto pamiętać, że stosowanie siedzisk dla starszych dzieci nie musi być przykrym obowiązkiem. Nasze foteliki bez oparcia skonstruowane są w taki sposób, by jazda samochodem podczas siedzenia na nich była czystą przyjemnością! Co więcej, mają wyspecjalizowane ograniczniki, które stabilizują pozycję dziecka na siedzisku, co zapobiega jego ślizganiu się po nich podczas mocnych skrętów lub gwałtownych ruchów samochodu w trakcie jazdy. Ich funkcją jest także nie tylko zwiększanie bezpieczeństwa, ale wygody. Ograniczniki działają także wspomagająco na kręgosłup dziecka, sprawiają, że staje się on nieco odciążony. Wszystkie obecne siedziska w naszym asortymencie spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa. 

Chcemy być firmą, która w realny sposób wspiera rozwój każdego dziecka 

Jako firma zajmująca się sprzedażą artykułów dziecięcych staramy się odpowiedzieć na wszystkie prawdopodobne potrzeby, ponieważ jesteśmy zdania, że dzieci to nie tylko segment, do którego firma powinna trafiać w kontekście handlowym. Naszą misją jest nie tylko zarobek lub rozwój przedsiębiorstwa, ale także rzetelne zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju wszystkim dzieciom. Zachęcamy wszystkich rodziców do konsultowania się z dziećmi na temat kupowanych produktów, nawet tak praktycznych i niezbędnych jak siedzisko samochodowe dla dzieci. Poczuje się ważne i zauważone, jeśli zostanie zapytane o sugerowany kolor obicia siedziska! Pragniemy przy okazji zagwarantować wszelką potrzebną pomoc względem wyboru najlepszego w danej sytuacji produktu. Nasza linia obsługi klienta jest otwarta przez 12 godzin dziennie, w związku z czym nie powinno być problemu ze skontaktowaniem się z nami, do czego gorąco zachęcamy!