• Kategorie
  • Szukaj
  • Adaptery do fotelików

Jak zamontować fotelik w wózku?

W życiu każdego rodzica znajdą się sytuacje, w których potrzebny okaże się zarówno wózek dziecięcy, jak i też fotelik samochodowy. Wyjeżdżając z dzieckiem do lekarza lub w odwiedziny do rodziny, musisz przetransportować dziecko do samochodu, po czym umieścić je w foteliku, a po wyjściu z auta jeszcze raz przetransportować własnoręcznie. Czy oznacza to, że w aucie musisz używać fotelika, a na drogę pomiędzy samochodem a domem mieć zawsze pod ręką, często niezbyt lubiane przez rodziców nosidełko jako osobne wyposażenie? Oczywiście, że nie. Rozwiązaniem, które będzie dla Was odpowiednie, będzie fotelik dziecięcy, który można zamontować również na stelażu wózka Waszego dziecka.

W tym momencie zadajecie sobie zapewne pytanie, kiedy można skorzystać z takiego rozwiązania. Jeśli wybraliście zestaw wózek z fotelikiem, prawdopodobnie nie będziecie mieć z tym żadnego problemu i Wasz fotelik będzie dostosowany do montażu na wózku. Co, jednak gdy dokonaliście zakupu fotelika osobno i nie jest on kompatybilny z modelem wózka, jaki posiadacie? Odpowiedzią na ten problem będą adaptery do fotelików dla dzieci.

Adaptery do wózków dziecięcych

Adaptery do wózków dziecięcych to wyposażenie, które pozwoli Wam zamontować fotelik samochodowy na stelażu posiadanego wózka. Jest to swego rodzaju „przejściówka”, która pozwoli Wam połączyć niekompatybilne elementy, jeżeli wózek i fotelik nie były zakupione jako komplet. W naszej ofercie odnajdziecieadaptery odpowiednie do wielu najpopularniejszych marek wózków dziecięcych, jak np. Tako, Riko, czy Euro-Cart. Dzięki temu każdy rodzic może skorzystać z wygody, jaką jest zamontowanie fotelika na stelażu wózka, aby móc wygodnie przewieźć dziecko do samochodu, a następnie wymontowanie fotelika i umiejscowienie go w aucie. Nie musicie obawiać się, że nie będziecie mogli skorzystać z tej możliwości, gdy wybieraliście akcesoria dla swojego dziecka osobno. Adaptery do fotelików dla dzieci to coś, czego prostotę i niebywałą wygodę doceni z pewnością każdy rodzic, chcący zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku, a także wygodę samemu sobie podczas chwil ze swoją pociechą.

Najlepszy sklep z akcesoriami dla Twojego dziecka

Wygoda podczas podróży samochodem z dzieckiem naprawdę jest możliwa – przekonajcie się o tym, zapoznając się z naszą rozbudowaną ofertą produktów, w tym adapterami do wózków dziecięcych. Oferujemy modele renomowanych marek, kompatybilne z najpopularniejszymi, wysokiej jakości wózkami polskiej produkcji. To rozwiązanie, które powinni wybrać wszyscy rodzice często podróżujący samochodem ze swoją pociechą – z pewnością zapewni ono komfort dziecku, a Wam da niesamowitą wygodę i ułatwi transport malucha. Skorzystajcie z naszych produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach. Poznajcie szczegóły dostępnych u nas akcesoriów i wybierzcie odpowiednie dla Waszego dziecka.