Minecraft to wyjątkowa gra, która pomimo niepozornej oprawy graficznej daje graczom praktycznie nieograniczone możliwości. Twórcą gry jest szwedzki programista Markusa Perssona, który swoje największe dzieło wydał oficjalnie w 2011 roku. Wcześniej zainteresowani gracze mogli uzyskać dostęp do wersji testowej. W połowie 2014 roku tytuł został przejęty przez Microsoft za oszałamiającą kwotę 2,5 miliarda dolarów.

  1. Gadżety i książki ze świata Minecraft
  2. Co kupić komuś, kto uwielbia przebywać w świecie Minecraft?
  3. Gadżety z motywami występującymi w grze Minecraft

Chociaż Minecraft początkowo dostępny był tylko na komputery PC, obecnie grę można uruchomić na wszystkich popularnych platformach. Gra została wydana między innymi na konsole stacjonarne Xbox i PlayStation, smartfony z systemami ios i Android (wersja Pocket Edition) oraz konsolę przenośną Nintendo Switch. Gracze dysponujący odpowiednim sprzętem mogą nawet spędzać czas w Minecraft z wykorzystaniem rzeczywistości wirtualnej. Pomimo wielu lat, jakie upłynęły od premiery gry, która już na starcie miała dość przestarzałą grafikę, tytuł nieprzerwanie przyciąga graczy. Co więcej, przez cały czas odkrywają oni nowe możliwości, przez co można zaryzykować stwierdzenie, że w najbliższych latach nic nie zagrozi grze Minecraft.

Gadżety i książki ze świata Minecraft

Dużą popularność tej nietypowej gry online sprawiła, że z czasem zaczęły powstawać liczne gadżety, zabawki i inne produkty nawiązujące do świata gry. Jest to świetna wiadomość dla zapalonych graczy online, którzy chcieliby móc lepiej poznać świat lub spróbować swoich sił w budowaniu z wykorzystaniem prawdziwych klocków. Świat gry jest wbrew pozorom bardzo rozbudowany, co zresztą widać po zróżnicowanej ofercie gadżetów nawiązujących do Minecrafta.

Co kupić komuś, kto uwielbia przebywać w świecie Minecraft?

Osobom, które nie mogą się oderwać od gry Minecraft, można więc śmiało sprezentować takie produkty jak klocki LEGO Minecraft, zabawki, artykuły szkolne, książki, pościel lub artykuły szkolne.

Gadżety z motywami występującymi w grze Minecraft

Obecnie bez problemu można kupić między innymi piórniki, plecaki, pudełka śniadaniowe, pomoce naukowe, odzież i przeróżne akcesoria, na których znajdują się ulubione motywy ze świata Minecrafta. Dzięki temu można łatwo znaleźć idealny prezent dla gracza i to niezależnie od tego, czy chodzi o dziecko, czy też o osobę dorosłą. Warto sięgnąć przede wszystkim po książki, które można podzielić na fabularne oraz naukowe. Z tych ostatnich można się nauczyć podstaw programowania, oraz matematyki.