Wielkanoc to czas radości i świętowania dla całej rodziny. Dla dzieci to też często przede wszystkim czas słodkości i prezentów. Wybór idealnego upominku dla najmłodszych może być wyzwaniem, ale z pomocą Chocolissimo z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego! Podpowiemy Ci, czego szukać, aby znaleźć trafiony prezent na Wielkanoc dla maluchów z Twojej rodziny i poprawić im humor.

Prezent na Wielkanoc dla dziecka. Wybierając upominek, weź pod uwagę:

 • Upodobania dziecka. Czy obdarowywane dziecko lubi jeść słodkości? W jakich ilościach? I – tak, to też warto mieć na uwadze –  czy rodzice nie będą mieli nic przeciwko, jeśli podarujesz ich pociesze czekoladową słodkość? Tutaj możemy uspokoić  –  czekolada z Chocolissimo to zawsze najwyższa jakość. 
 • Wiek dziecka. Maluchowi, który nie umie jeszcze czytać, bardziej spodoba się czekoladowa figurka lub słodkie pisanki. Starsze dziecko może docenić Czekoladowy Telegram z imieniem i dedykacją.
 • Okazję. Czy prezent na Wielkanoc będzie wręczony wprost do dziecięcych rączek, czy stanie się częścią świątecznego poszukiwania zajączka? W tym drugim przypadku lepiej wybrać coś niewielkiego, co łatwo ukryć (na przykład małego zajączka z czekolady lub pakiet wielkanocnych czekoladowych pisanek).
 • Rodzeństwo. Jeśli dziecko ma brata lub siostrę, warto kupić im wszystkim jednakowe prezenty, aby uniknąć kłótni. Możesz też postawić na upominek, którym mogą łatwo podzielić się na równe części, np. w przypadku czworga rodzeństwa – zestaw czterech takich samych pisanek z czekolady.
 • Alergie pokarmowe. Jeśli masz wątpliwości co do alergii pokarmowych dziecka, najlepiej zdecydować się na czekoladki bez nadzienia. Mleczna czekolada zazwyczaj jest najbezpieczniejszym wyborem dla dzieci, które mogą mieć alergie pokarmowe lub nie lubią niektórych owoców i orzechów.

Czekoladowe propozycje od Chocolissimo na prezent na Wielkanoc

Wiesz, co w Chocolissimo lubimy najbardziej? Zadowolonych klientów! Dlatego staramy się podpowiedzieć wszystkim, jakie prezenty dla najbliższych kupić, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani. Jeśli chodzi o słodkie prezenty na Wielkanoc, możemy Ci polecić:

 • Czekoladki. Szeroki wybór czekoladek o różnych smakach i kształtach zaspokoi potrzeby na pyszne słodycze każdego dziecka. Możesz wybierać spośród klasycznych pralin, czekoladek z owocami, orzechami lub karmelem, a także zabawnych figurek, np. zajączków, kurczaczków czy baranków.
 • Figurki czekoladowe. Pięknie wykonane figurki z czekolady to prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycą każde dziecko. Możesz wybrać ulubione zwierzątko dziecka, kolorowe pisanki albo zestaw kaczuszek i króliczków.
 • Czekoladowe Telegramy. To oryginalny i spersonalizowany prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Czekoladowy Telegram to tabliczka czekolady podzielona na kosteczki składające się w napis, który możesz samodzielnie skomponować albo wybrać gotowy (np. klasyczny „Wesołego Alleluja”).

Pomysły na prezenty dla dzieci w różnym wieku

 • Dla małego dziecka – zestaw słodkich pisanek, mały zajączek z czekolady, lizak w kształcie kotka.
 • Dla starszego dziecka – Czekoladowy Telegram z życzeniami albo imieniem dziecka, czekoladki z owocami lub orzechami, czekoladowe tulipany.

Pamiętaj: Najważniejsze, aby prezent był dopasowany do dziecka i sprawiał mu radość. Słodkości od Chocolissimo to gwarancja wysokiej jakości i wyjątkowego smaku, które z pewnością umilą dzieciom Wielkanoc.

Dodatkowe wskazówki:

 • Do prezentu możesz dołączyć kartkę z życzeniami lub zabawny wierszyk.
 • Możesz wybrać gotowy zestaw albo stworzyć własną kompozycję prezentową, łącząc różne czekoladki i figurki dostępne w ofercie.
 • Pamiętaj o pięknym opakowaniu, które nada prezentowi wyjątkowy charakter!

Z Chocolissimo z pewnością znajdziesz idealny prezent na Wielkanoc dla każdego dziecka.