Smartwatche to coraz częściej wybierana alternatywa dla tradycyjnych zegarków. Nic w tym dziwnego. W urządzeniu, które wyglądem przypomina klasyczny czasomierz, można znaleźć prawdziwy kombajn nowoczesnej technologii. Współczesne smartwatche to nie tylko dodatek dla dorosłych. Coraz więcej korzystają z niego także dzieci. Jedną z najczęściej wybieranych producentów, jest znana na całym świecie marka Garett.
Smartwatche Garett dla dzieci to rozwiązanie, które sprawdzi się jako prezent na urodziny czy święta. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które mogą przypaść do gustu najmłodszym. Sprawdź jakie zegarki smartwatch dla dzieci Garett są godne polecenia!

Smartwatch Garett dla dziewczynki – gadżet doskonały

 

Wysoka jakość i niezawodność, a także poczucie bezpieczeństwa, to jedne z cech smartwatchy Garett Kids. Dostosowane są do wymagań młodych użytkowników, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności.

Wśród smartwatchy Garett dla dziewczynki warto wymienić model Garett Kids Craft 4G RT. To urządzenie, które utrzymane jest w kolorystyce różu i fioletu. Idealnie wpisze się w gust młodej damy. Smartwatch dla dzieci Garett 4G RT wykonany został z tworzywa sztucznego, które zapewnia odpowiedni komfort użytkowania, a także jest bezpieczne dla wrażliwej skóry najmłodszych. Nad bezpieczeństwem dziecka czuwa m.in. moduł GPS, przycisk SOS czy możliwość wybierania oraz odbierania połączeń telefonicznych. Dodatkowo zegarek smartwatch dla dzieci Garett posiada możliwość łączności Bluetooth, Wi-Fi, rozmowy wideo, jak i wbudowany aparat.


Zdjęcia własne - https://zegarownia.pl/
Do modeli
smartwatchy Garett od zegarownia.pl, które przypadną do gustu dziewczynkom, dołączyć można zegarek Garett Kids Happy. Posiada prostokątną kopertę oraz pasek wykonany z tworzywa sztucznego. Całość utrzymana jest w delikatnym, różowym kolorze. Wśród funkcji tego smartwatcha Garett dla dziecka znaleźć można m.in. moduł GPS, pulsometr, budzik czy krokomierz. Urządzenie posiada wodoszczelność w klasie IP67, dzięki czemu niestraszne są mu kurz czy wilgoć. Warto wspomnieć też o posiadanej funkcji, jaką jest GEO-ogrodzenie. Przy jej pomocy można kontrolować miejsce, w jakim przebywa dziecko.

Zdjęcia własne - https://zegarownia.pl/

 

Smartwatch Garett dla dzieci – propozycje dla chłopców

Mali odkrywcy, miłośnicy sportu i wiecznej zabawy. Każdy młody mężczyzna zwróci uwagę na zaawansowany technologicznie smartwatch Garett dla dziecka. Wśród typów urządzeń, które przypadną do gustu chłopcom, warto wymienić model smartwatcha Garett dla dzieci czarny Kids 4. Jego pasek, jak i prostokątna koperta wykonane są z tworzywa sztucznego, które zapewnia wysoki komfort noszenia, nawet przez wiele godzin. Smartwatch wyposażony jest także w GPS, krokomierz, monitor snu czy wodoszczelność na poziomie IP67. Całość sprawdzi się nie tylko podczas czasu wolnego, ale także jako dodatek do szkoły. Smartwatch dla dzieci Garett 4 posiada także wbudowany telefon komórkowy czy przycisk SOS. To jeden z zegarków, które dostosowane są do najwyższych wymagań.

Zdjęcia własne - https://zegarownia.pl/

Do najwyższej półki smartwatchy Garett dla dzieci zalicza się także model Garett Kids Bloom 4G RT. Utrzymany w odcieniu zieleni i czerni, zegarek ten wykonany jest z tworzywa sztucznego (koperta) oraz wygodnej w użytkowaniu gumy (pasek). Całość jest wysoce wytrzymała i sprawdzi się nawet podczas szalonych zabaw w wolnym czasie.

Smartwatch dziecięcy Garett posiada GPS, moduł Bluetooth czy możliwość łączności Wi-Fi. Dostępne są także połączenia telefoniczne, budzik, opcja kontroli rodzicielskiej czy przycisk SOS. Model zapewnia bezpieczeństwo najmłodszych, dzięki funkcji GEO-ogrodzenie. Więcej zaawansowanych technologicznie smartwatchy dla dzieci Garett można znaleźć m.in. na https://zegarownia.pl/smartwatche-zegarki-inteligentne.

Zdjęcia własne - https://zegarownia.pl/