Najcenniejszym darem, jaki możemy ofiarować swojemu dziecku jest wspólnie spędzony z nim czas, będzie idealnie - jeśli poświęcimy go na twórczą zabawę i doświadczanie świata wszystkimi zmysłami. Dlatego planując ferie, wakacje, czy wolny weekend z dzieckiem, warto zainteresować się atrakcją dla całych rodzin, jaką jest park rozrywki. Oryginalnym miejscem tego typu, gdzie możemy budować rodzinne relacje i rozwijać dziecięcą wyobraźnię jest Mandoria Miasto Przygód, czyli park rozrywki dla dzieci wystylizowany na renesansowe miasto portowe. Dlaczego ten park tematyczny jest godny odwiedzenia? Jakie atrakcje czekają tam na dzieci i dorosłych sprawujących nad nimi opiekę? Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu, gdzie znajdziecie najważniejsze informacje związane z tematycznym parkiem rozrywki dla dzieci - Mandoria Miasto Przygód.

Park rozrywki dla dzieci Mandoria - gdzie się znajduje i jak wygląda?

Mandoria Miasto Przygód to otwarty 8 lipca 2021 roku tematyczny dla dzieci i dorosłych usytuowany w centralnej Polsce nieopodal Łodzi. Warto wiedzieć, że Mandoria znajduje się na terenie Miasta Mody Ptak w Rzgowie i jest uważana za największy w Europie park tematyczny w budynku. Park rozrywki dla dzieci Mandoria Miasto Przygód został zaprojektowany i zabudowany tak, by umożliwiał podróżowanie w czasie i sprzyjał poznawanie świata wszystkimi zmysłami. Inspiracją do stworzenia zarówno wystroju, jak i atrakcji w Mandorii było XVI-wieczne miasto, zachwycające olbrzymim portem, okazałymi fortyfikacjami, klimatyczną karuzelą wenecką, czy zachwycającą latarnią morską.

Mandoria czyli XVI-wieczne miasto, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością

Wyprawa do rozrywkowego parku dla dzieci to olbrzymia frajda dla małych odkrywców świata, ale jeśli wybierzecie nowoczesny park tematyczny taki jak np. Mandoria, to macie gwarancję świetnej rozrywki i godnych uznania atrakcji dla całej waszej rodziny. Park rozrywki dla dzieci i ich rodzin Mandoria został przygotowany w taki sposób, że możecie poczuć w nim niesamowity klimat renesansowego miasta, wybierać wśród różnorodnych atrakcji o unikatowych nazwach, których wygląd wpisuje się w tematykę tego miejsca. Mandoria Miasto Przygód to pełne inspiracji centrum rozrywki, z którego możecie korzystać o każdej porze roku i to niezależnie od warunków atmosferycznych. Aż trudno uwierzyć, że znajduje się tam najdłuższy roller-coaster ,,pod dachem”, największy w Polsce drewniany całoroczny plac zabaw oraz jedyna w Polsce zadaszona rzeka zwana ,,Chytrą Wydrą”.

Park Rozrywki Mandoria - różnorodne atrakcje dla dzieci i dorosłych

Tematyczne parki w Polsce i poza granicami naszego kraju cieszą się coraz większym zainteresowaniem rodzin z dziećmi,