Najważniejsze sprzęty dla niemowląt i nieco starszych dzieci to właśnie gondola, wózek spacerowy i fotelik samochodowy. Poznaj te sprzęty z linii cybex, a spacery i podróże z dzieckiem staną się prawdziwą przyjemnością. Innowacje tej firmy zaskoczą pozytywnie każdego rodzica.

Dlaczego warto kupić wózek cybex? 3 udogodnienia, które musisz znać

Wózki cybex są naprawdę dobrym wyborem na rynku wózków. Dzieje się tak dlatego, że można spotkać w nich naprawdę innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest napęd elektryczny, jako obiecująca nowość. Dzięki tej nowości, spacery z dzieckiem będą możliwe na każdy dystans i w praktycznie każdych warunkach. Własny napęd wózka cybex to duże ułatwienie dla przemęczonych rodziców. Budka gondoli w wózkach cybex priam to z kolei komfort dla rodzica i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Wózek miejski cybex gold jest nowoczesny i ma piękny design, a funkcja 4w1 daje pełne możliwości, bo oprócz spacerówki, jest tam także gondola, fotelik i baza. Złoty kolor wyróżnia się na tle innych tego typu pojazdów, a charakterystyczny znak fali wyróżnia go w klasie wózków premium. Cybex Gold to propozycja dla nowoczesnych rodziców, dla których design wózka ma tak samo znaczenie, jak i jego funkcjonalność.

Wyjaśniamy, dlaczego warto zainwestować w fotelik samochodowy z serii platinum

Funkcjonalne foteliki samochodowe Cybex to kolejny produkt, który pozwoli Ci na jeszcze większą mobilność z maluchem. Fotelik dziecięcy Cybex Cloud T i-Size zapewnia komfort nie tylko w trakcie jazdy, ale i poza autem. Jest lekki, bo waży tylko 4,5 kg, dzięki czemu możesz przenosić malucha w tym foteliku i używać go jako nosidełka. Doskonale pasuje do specjalnej bazy T, dzięki czemu bezpieczeństwo dziecka jest zapewnione. Co więcej , sama baza obraca się o 180 lub 360 stopni, co sprawia, że umieszczenie dziecka w foteliku jest przyjemnością, a nie wyzwaniem. System modułowy fotelika sprawia, że dziecko może używać go nawet przez 4 lata. Na vexpi.pl znajdziesz dokładny opis wózków i fotelików cybex.