Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu okazjonalnego dla dziecka, strzałem w dziesiątkę będą upominki personalizowane wyróżniające się niepowtarzalnością. Dziecko otrzyma przedmiot przygotowany specjalnie dla niego, a nie kolejną taką samą zabawkę, którą posiadają już jego rówieśnicy. Personalizowany upominek okolicznościowy sprawi, że maluch poczuje się wyjątkowy. Jeśli zastanawiasz się, co kupić na prezent świąteczny lub urodzinowy, przejrzyj nasze propozycje. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla Twojego dziecka.

Poduszka z imieniem jako prezent okazjonalny 

Pierwszą naszą propozycją personalizowanych upominków okazjonalnych są poduszki z imieniem, które mogą również zawierać jakiś dopisek np. „kochamy Cię”. Tego typu prezent jest odpowiedni również dla najmłodszych dzieci i może zostać podarowany tuż po narodzinach – będzie wyjątkową pamiątką na całe życie. Do wyboru są modele w różnych rozmiarach, o odmiennych kształtach i wzorach oraz w wielu kolorach. Personalizowana poduszka to świetny wybór dla dziecka w każdym wieku niezależnie od płci.

Prezent okazjonalny dla dziecka – lalka

Hitem, jeśli chodzi o personalizowane zabawki dla dziewczynek, są pluszowe lalki z imieniem. Jest to świetny pomysł na prezent zarówno dla niemowlaka, jak i dla starszej dziewczynki. Do wyboru masz wiele rodzajów np. lalki z motywem pandy, aniołka, kotka czy króliczka.  Co ważne, imię dziecka może pojawić się również na opakowaniu, co jest dobrym pomysłem, jeśli nie możesz wręczyć prezentu osobiście.

Ciekawe oferty lalek, poduszek i innych personalizowanych prezentów okazjonalnych znajdziesz na Pastelove.pl.

Plecak pluszowy – słodki i użyteczny prezent okazjonalny 

Jeśli Twoje dziecko ma mnóstwo zabawek i szukasz prezentu okolicznościowego, który będzie nie tylko wyjątkowy, ale i praktyczny, przejrzyj ofertę pluszowych plecaków. Taki plecak dziecko będzie mogło zabrać do przedszkola czy żłobka, a personalizacja sprawi, że maluch poczuje się wyjątkowy. Wybór modeli jest duży, więc na pewno znajdziesz wariant, który skradnie serce nawet dla najbardziej wymagającego dziecka.

Prezent okazjonalny dla dzieci aktywnych fizycznie – rowerek

Kolejną propozycją prezentu okolicznościowego są rowerki trójkołowe i biegowe. Te pierwsze są idealne dla dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia lub potrafią już samodzielnie siedzieć. W przypadku tego typu rowerków dziecko nie musi mieć bardzo rozwiniętych zdolności motorycznych. Na początku wystarczy, że będzie odbijało się nóżkami od podłoża. Z czasem zacznie używać pedałów i poruszać się samodzielnie. Niektóre modele mają dodatkowo rączkę, która ułatwia rodzicom kontrolę szybkości i kierunku poruszania się pociechy. Jest to idealna alternatywa do wózka spacerowego.

Rowerki biegowe przeznaczone są dla starszych dzieci, które zaczynają swoją przygodę z tego typu aktywnością fizyczną. Pierwszy jednoślad można zakupić już po osiemnastym miesiącu życia dziecka lub jeśli dziecko opanowało już poruszanie się na rowerku trójkołowym.

Wycieczki rowerowe to idealna forma aktywnego spędzania czasu z rodziną. Warto więc zainwestować w taki pojazd jak najwcześniej. Personalizowane rowerki będą także świetnym prezentem na chrzciny oraz urodziny. Imię dziecka może znajdować się w dowolnym miejscu – w przypadku rowerków trójkołowych najczęściej umieszcza się je z przodu pojazdu, a na rowerkach biegowych zwykle zdobią bok.

Wybór prezentów personalizowanych dla dzieci jest bardzo duży. Bez wątpienia warto zainwestować w personalizację, ponieważ dzięki niej dziecko poczuje się wyjątkowe i zyska wspaniałą, niepowtarzalną pamiątkę na długie lata.