Piękne dywany dla dziecka są idealnym sposobem na dodanie koloru do wnętrza jego pokoju. Dywan to idealny dodatek do pokoju dziecka, który będzie wspaniałym prezentem i niedrogim sposobem na odmianę wystroju. To ważne, aby podczas wyboru dywanika mieć na uwadze bezpieczeństwo dziecka.

Pracownicy w Dywany-Chodniki.com służą radą w celu dopasowania odpowiedniego dywaniku do potrzeb i preferencji Twoich dzieci. Poza tym regularnie aktualizujemy nasz asortyment, aby zaspokajać nowe trendy w aranżacji pomieszczeń oraz spełniać jak największą ilość oczekiwań Klientów. Przekonaj się sam/sama!

Poniżej prezentujemy jedynie kilka wybranych modeli dywanów z naszego sklepu Dywany-Chodniki.com

Uroczy dywan dla dziecka Emi 00.2527

Stonowany w kolorystyce uroczy dywan do pokoju najmłodszych maluszków. Na ciepłym, beżowym tle umieszczono postacie misia i kotka. Zwierzątka są niezwykle słodkie, w kolorystyce ciepłego, jasnego brązu i bieli. Nad głową kotka znajduje się bukiecik różowych kwiatków. Wizualnie całość jest niesamowicie urokliwa. Warto dodać, że spód dywanu został pokryty antypoślizgową powłoką, dzięki czemu doskonale przylega do podłoża.


Radosny dywan bambino 500 multicolor

To jeden z najweselszych dywanów w naszym sklepie. Całą jego powierzchnię wypełniają kulki w żywych kolorach. Czerwone, pomarańczowe czy żółte - wprowadzają w optymistyczny nastrój. Co więcej - dzięki temu, że na ich powierzchni namalowano uśmiechy wywołują nieomal natychmiast chęć na zabawę. Ten model zdecydowanie będzie stanowił w pokoju jeden z „mocniejszych” elementów, dlatego warto pozostałe elementy wystroju utrzymać w kolorystyce bardziej stonowanej. Model ten świetnie poddaje się wszelkim zabiegom czyszczącym w tym praniu szamponem i odkurzaniu.

Dywan dla dziecka Londo 010

Model z motywem miasteczka w nieco innym wydaniu. Jego środek zajmuje prostokąt, w którym umieszczono motyw parku - ławeczki, drzewka, staw i rzeka. Idealne miejsce relaksu i wypoczynku. Obwiedziono go szerokim pasem, w którym znajduje się ciąg jadących za sobą, kolorowych samochodów. Ten element natomiast otoczono z kolei domkami i drzewami. Domy mają różną wielkość i kolory - czerwone, żółte, pomarańczowe. Wysokie i niskie. Jedno i wielorodzinne. Zza domków wydać błękitne niebo i chmury spokojnie po nim płynące. Całość stanowi niezwykle ciekawą wzorniczo i radosną kolorystycznie dekorację podłogi.

Dywan dla dziewczynki Emi 00.1719A

Uroczy dywan dla młodej damy. Na lawendowym tle znajduje się sylwetka dziewczynki z kotkiem. Postać przypomina bohaterkę bajki, co z pewnością wzbudzi sympatię ze strony naszej pociechy. Uroczy, biały kotek sprawia, że cały dywan ma dość „słodki” charakter. Dla zachowania równowagi - dziewczynka ubrana jest w swobodny strój - koszulkę w paski i szorty. Różowa kokarda i kapcie dodają jej humorystycznego rysu. warto zaznaczyć, że spód modelu został pokryty antypoślizgową powłoką, dzięki czemu doskonale przylega do podłoża.

Śliczny dywan do pokoju dziecięcego

Piękne dywany dla dziecka są idealnym sposobem na dodanie koloru do wnętrza jego pokoju. Dywan to idealny dodatek do pokoju dziecka, który będzie wspaniałym prezentem i niedrogim sposobem na odmianę wystroju. To ważne, aby podczas wyboru dywanika mieć na uwadze bezpieczeństwo dziecka. Zastanów się także nad materiałami, aby upewnić się, że będzie on trwały i miły w dotyku.

Setki wzorów, kolorów i rozmiarów - dostępne od ręki!

Sklep internetowy Dywany-Chodniki.com oferuje prawdopodobnie największy wybór wzorów, kolorów i rozmiarów dywanów do pokoju dziecka. Warto wspomnieć, że każdy prezentowany model jest dostępny od ręki i wysyłany bezpłatnie w 24 godziny od złożenia zamówienia. Istnieje także możliwość odbioru osobistego podczas wizyty w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu. W salonie sprzedaży można też wybierać z setek dywanów i dokonać zakupu na miejscu.

Odwiedź: https://www.dywany-chodniki.com/63-dywany-dla-dzieci

Zapraszamy!