Zimowe ferie już niedługo. To dobry moment, aby zastanowić się, jak Twoje dziecko mogłoby je spędzić. Być może warto rozważyć zimowiska? Na 2023 rok Vogue Travel przygotowało ciekawą i zróżnicowaną ofertę obozów zimowych. Zapraszamy w góry na jeden z wielu pasjonujących programów dla młodzieży!

Ferie 2023 w polskich górach

Gdy o zimę w mieście trudno, rozwiązaniem jest wyjazd tam, gdzie śniegu nie brakuje. Mowa oczywiście o górach – monumentalnych, wspaniałych Tatrach. To tam każdej zimy można się zachwycać pięknymi, śnieżnymi krajobrazami. Górski klimat, rześkie, mroźne powietrze i inspirujące zajęcia – oto przepis na naprawdę udane ferie. Zastanów się więc już teraz, jakie zimowiska 2023 mogą zainteresować Twoje dziecko: https://voguetravel.pl/zimowiska!

Warto pamiętać, że zimowy wyjazd nie musi być skoncentrowany wokół aktywności na śniegu. Wiemy, że nie każdy lubi tę porę roku. Dlatego właśnie w Vogue Travel powstała bogata oferta programów dla osób o różnych zainteresowaniach. Jeśli więc na hasło „zimowiska” masz obraz nart na nogach, deski snowboardowej i ferii na stoku – zobacz, że da się inaczej.

Zimowiska 2023 w Polsce… niekoniecznie w polskim klimacie!

Chociaż spędzane w naszym kraju, ferie mogą przenieść Twe dziecko na kilka dni w inny świat. Specjalnie dla nastolatków interesujących się kulturą azjatycką przygotowaliśmy m.in. następujące programy:

  • Mrożone otaku – gdzie pasjonaci mangi i anime poczują się niczym na prawdziwym konwencie;
  • Kolonia zimowa Japonia dla najmłodszych – tutaj dzieci nauczą się składać origami, wykonają własne przypinki lub zaprojektują kimono;
  • Obóz zimowy K-pop, którego program stworzono z myślą o fanach koreańskiej muzyki;
  • Obóz zimowy komiksowy – na którym młodzież z aspiracjami artystycznymi rozwinie swój talent do rysowania mang.

To wybrane propozycje wyjazdów w klimacie azjatyckim. W dziale poświęconym zimowiskom 2023 znajdziesz jeszcze więcej przygodowych turnusów. Czy Twoja pociecha byłaby zainteresowana przeniesieniem się na kilka dni daleko na Wschód?

Młodzi i utalentowani – zimowiska 2023 dla pasjonatów

Wolne dni sprzyjają temu, by pielęgnować swoje talenty i oddawać się swemu hobby. W Vogue Travel pomyśleliśmy o młodzieży uzdolnionej artystycznieDlatego też mamy zimowiska w górach dla tych, którzy chcą ćwiczyć swój warsztat w rysowaniu, grze na gitarze bądź śpiewie. Zajęcia odbywające się pod okiem doświadczonej ekipy instruktorów, którzy pozwolą dziecku rozwijać się w przyjaznej, relaksującej atmosferze.

Oczywiście turnus nie ograniczy się do siedzenia w pomieszczeniach nad kartką lub nutami. Inspiracji będzie można szukać, spacerując w górskim otoczeniu. Przykryte puchową kołdrą szczyty Tatr i przyprószone drzewa z pewnością pozostaną w pamięci wrażliwych artystycznie dzieci. Nie zabraknie także typowo zimowych zabaw, czyli lepienia bałwana, zjazdów na jabłuszkach czy bitwy na śnieżki. Miłośnicy białego szaleństwa mają ponadto możliwość wyjechać na narty – polecamy w takiej sytuacji zabrać własny sprzęt.

Jeżeli zima, to tylko w górach! A przynajmniej dla tych, którzy uwielbiają tę niezwykłą porę roku. Zapraszamy na zimowiska 2023 do Poronina i Murzasichle. Niech Twoje dziecko odpocznie przed letnim semestrem i nabierze sił na dalsze, szkolne wyzwania! Sprawdźcie stronę https://voguetravel.pl/ i wybierzcie najlepszy wyjazd!