Easy Go Fotelik Samochodowy: Kompletny przewodnik po bezpieczeństwie i funkcjonalności

2024-06-26 20:57:00
Easy Go Fotelik Samochodowy: Kompletny przewodnik po bezpieczeństwie i funkcjonalności

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej easygo fotelik samochodowy, który zdobywa coraz większą popularność wśród rodziców. Omówimy jego kluczowe cechy, takie jak bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Zapraszamy do lektury!

Wprowadzenie do fotelików samochodowych Easy Go

Marka Easy Go zdobywa coraz większą popularność na rynku fotelików samochodowych, oferując produkty łączące bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort. W tym wprowadzeniu omówimy podstawowe informacje na temat fotelików samochodowych Easy Go, aby pomóc rodzicom w wyborze odpowiedniego modelu dla swojego dziecka.

Czym jest Easy Go fotelik samochodowy?

Easygo fotelik samochodowy to produkt zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dziecka podczas podróży samochodem. Foteliki te charakteryzują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz atrakcyjnym designem. Wśród podstawowych cech fotelików Easy Go warto wymienić solidną konstrukcję, ergonomiczne kształty oraz łatwość montażu i demontażu.

Różne modele fotelików Easy Go: Rotario, Trust, Convert

W ofercie marki Easy Go znajdziemy różne modele fotelików samochodowych, które różnią się między sobą funkcjami oraz grupą wiekową, dla której są przeznaczone. Poniżej przedstawiamy krótki opis trzech popularnych modeli:

Easy Go Rotario - fotelik samochodowy rotario przeznaczony dla dzieci o wadze od 0 do 18 kg. Charakteryzuje się funkcją obrotową, która ułatwia usadzenie dziecka w foteliku oraz możliwością montażu tyłem do kierunku jazdy.

Easy Go Trust - fotelik easygo trust dedykowany dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg. Wyróżnia się wygodnym zagłówkiem, regulacją wysokości oraz dodatkowymi zabezpieczeniami bocznymi.

Easy Go Convert - fotelik samochodowy convert przeznaczony dla dzieci o wadze od 0 do 25 kg. Posiada funkcję konwersji z fotelika dla niemowląt na fotelik dla starszych dzieci oraz regulację kąta nachylenia oparcia.

Wybierając fotelik samochodowy Easy Go, warto zwrócić uwagę na potrzeby swojego dziecka oraz rodzaj samochodu, w którym fotelik będzie montowany. Dzięki różnorodności modeli, każdy rodzic znajdzie odpowiedni fotelik dla swojego malucha.

Bezpieczeństwo fotelików samochodowych Easy Go

Bezpieczeństwo fotelików Easy Go to jeden z kluczowych aspektów, na który warto zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego modelu dla swojego dziecka. W tej sekcji omówimy najważniejsze elementy związane z bezpieczeństwem dziecka w fotelikach tej marki.

Zabezpieczenie główki dziecka w fotelikach Easy Go

W fotelikach Easy Go szczególną uwagę zwrócono na zabezpieczenie główki dziecka. Ergonomiczne zagłówki oraz specjalne poduszki redukujące zapewniają optymalne podparcie dla głowy malucha, minimalizując ryzyko urazów podczas podróży samochodem. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, że ich pociecha podróżuje w sposób bezpieczny i komfortowy.

Ochrona boczna w fotelikach Easy Go

Ochrona boczna to kolejny istotny element wpływający na bezpieczeństwo dziecka w fotelikach Easy Go. Foteliki te wyposażone są w specjalne systemy ochrony bocznej, które skutecznie absorbują siłę uderzenia w przypadku kolizji bocznej. Dzięki temu energia uderzenia jest rozkładana na większą powierzchnię, co zmniejsza ryzyko urazów dla dziecka.

Pasy bezpieczeństwa w fotelikach Easy Go

W fotelikach Easy Go zastosowano pasy bezpieczeństwa o różnych konfiguracjach, w zależności od modelu i grupy wiekowej. W niektórych modelach stosuje się punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie utrzymują dziecko w odpowiedniej pozycji, jednocześnie rozkładając siłę uderzenia na większą powierzchnię ciała. Dzięki temu maluch jest lepiej chroniony przed urazami podczas podróży samochodem.

Testy zderzeniowe i homologacja fotelików Easy Go

Foteliki Easy Go poddawane są rygorystycznym testom zderzeniowym oraz posiadają europejską homologację zgodną z obowiązującymi normami, takimi jak homologacja i-size, norma ECE R129 oraz ECE R44/04. Dzięki temu rodzice mają pewność, że foteliki te spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a ich dzieci podróżują w sposób bezpieczny i komfortowy.

Podsumowując, foteliki samochodowe Easy Go oferują wysoki poziom bezpieczeństwa dziecka dzięki zabezpieczeniu główki, ochronie bocznej, odpowiednim pasom bezpieczeństwa oraz spełnieniu rygorystycznych norm i homologacji. Wybierając fotelik tej marki, rodzice mogą być pewni, że ich pociecha podróżuje w sposób bezpieczny i komfortowy.

Funkcje i dopasowanie fotelików samochodowych Easy Go

W tej sekcji omówimy najważniejsze funkcje fotelika samochodowego Easy Go oraz możliwości dopasowania fotelika do potrzeb dziecka. Dzięki temu rodzice będą mogli wybrać odpowiedni model, który zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas podróży samochodem.

Funkcja rotacji fotelika Easy Go

W fotelikach Easy Go zastosowano funkcję rotacji fotelika, która pozwala na obrót fotelika o 360 stopni. Dzięki funkcji rotacji, rodzice mają łatwiejszy dostęp do dziecka, co ułatwia jego usadzenie i wyjmowanie z fotelika. Ponadto, rotacja 360 stopni umożliwia szybkie i łatwe zmiany pozycji fotelika, co zwiększa komfort podróży dla dziecka.

Regulacja wysokości i zagłówka w fotelikach Easy Go

Ważnym aspektem dopasowania fotelika do wzrostu dziecka jest regulacja wysokości oraz regulacja zagłówka zintegrowana z pasami bezpieczeństwa. Dzięki temu rodzice mogą dostosować fotelik do aktualnych potrzeb dziecka, zapewniając mu odpowiednie podparcie głowy i szyi oraz bezpieczne mocowanie pasów. Regulacja zagłówka pozwala na korzystanie z fotelika przez dłuższy czas, gdyż można go dostosować do rosnącego dziecka.

Możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy w fotelikach Easy Go

W fotelikach Easy Go istnieje możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy, co jest szczególnie ważne dla młodszych dzieci. Montaż tyłem do kierunku jazdy jest zalecany przez ekspertów, gdyż zapewnia lepszą ochronę głowy, szyi i kręgosłupa dziecka w przypadku zderzenia czołowego. Możliwość montażu fotelika w ten sposób pozwala na dłuższe korzystanie z tej bezpiecznej pozycji, zgodnie z aktualnymi zaleceniami.

Pozycje pochylenia fotelika Easy Go

Foteliki Easy Go oferują 4 pozycje pochylenia, co pozwala na możliwość ustawienia fotelika w sposób dostosowany do potrzeb dziecka. Dzięki temu maluch może podróżować w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej, co zwiększa komfort podróży. Pozycje pochylenia są łatwe do zmiany, co pozwala na szybkie dostosowanie fotelika do aktualnych potrzeb dziecka.

Podsumowując, foteliki samochodowe Easy Go oferują wiele funkcji i możliwości dopasowania, takich jak funkcja rotacji, regulacja wysokości i zagłówka, montaż tyłem do kierunku jazdy oraz różne pozycje pochylenia. Dzięki temu rodzice mogą wybrać odpowiedni model, który zapewni komfort i bezpieczeństwo dla swojego dziecka podczas podróży samochodem.

Komfort i praktyczność fotelików samochodowych Easy Go

W tej części artykułu skupimy się na aspektach komfortu i praktyczności funkcjonalnych fotelików Easy Go. Omówimy cechy tapicerki, wkładki niemowlęcej oraz ułatwienia w usadzaniu dziecka dzięki funkcji rotacji fotelika.

Tapicerka fotelika samochodowego Easy Go

Tapicerka fotelika samochodowego Easy Go została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort i wygodę dla dziecka podczas podróży. Tapicerka wykonana jest z miękkich, oddychających tkanin, które są przyjemne w dotyku i łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowo, tapicerka fotelika samochodowego jest odporna na plamy i ścieranie, co przekłada się na dłuższą żywotność fotelika.

Wkładka niemowlęca w fotelikach Easy Go

W fotelikach Easy Go zastosowano wkładkę niemowlęcą, która zapewnia dodatkowe wsparcie i komfort dla najmłodszych pasażerów. System wkładek pozwala na dopasowanie fotelika do potrzeb dziecka, zwiększając jego bezpieczeństwo i wygodę. Wkładka niemowlęca jest łatwa do zamocowania i demontażu, co ułatwia utrzymanie fotelika w czystości.

Ułatwienie usadzenia dziecka dzięki funkcji rotacji fotelika

Ułatwienie usadzenia dziecka w foteliku samochodowym Easy Go jest możliwe dzięki funkcji rotacji fotelika. Dzięki ustawieniu fotelika na obrotowej podstawie, rodzice mają łatwiejszy dostęp do dziecka, co ułatwia jego usadzenie i wyjmowanie z fotelika. Funkcja rotacji fotelika jest szczególnie przydatna w przypadku małych dzieci, które wymagają częstego sprawdzania i regulacji pozycji podczas podróży.

Podsumowując, foteliki samochodowe Easy Go oferują wiele funkcji i cech, które zwiększają komfort i praktyczność użytkowania. Tapicerka fotelika, wkładka niemowlęca oraz ułatwienie usadzenia dziecka dzięki funkcji rotacji fotelika to tylko niektóre z nich. Dzięki tym rozwiązaniom, rodzice mogą być pewni, że ich dziecko podróżuje w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Foteliki samochodowe Easy Go dla różnych grup wiekowych

W tej części artykułu omówimy różne modele fotelików dla dzieci Easy Go dostosowanych do różnych grup wiekowych. Poruszymy temat fotelików dla dzieci z grupy 0-13 kg, 0-18 kg oraz 9-18 kg.

Foteliki dla dzieci 0-13 kg: Easy Petit Pro I-size

Foteliki dla dzieci o wadze 0-13 kg są przeznaczone dla najmłodszych pasażerów. W ofercie Easy Go znajdziemy model Easy Petit Pro I-size, który spełnia kryterium wzrostu dziecka zgodnie z normą I-size. Fotelik ten zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu dla niemowląt, a także łatwość montażu i demontażu w samochodzie.

Foteliki dla dzieci 0-18 kg: Easy Go Rotario

Model Easy Go Rotario to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze 0-18 kg. Fotelik ten posiada funkcję RWF do 18 kg, co oznacza, że może być montowany tyłem do kierunku jazdy aż do osiągnięcia przez dziecko wagi 18 kg. Rotario 0-18kg oferuje również możliwość obrotu o 360 stopni, co ułatwia usadzenie i wyjmowanie dziecka z fotelika.

Foteliki dla dzieci 9-18 kg: Easy Go Trust

W przypadku dzieci o wadze 9-18 kg, Easy Go oferuje model Trust fotelik samochodowy. Fotelik ten jest przeznaczony dla dzieci z grupa II i III i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu podczas podróży. Trust posiada regulowany zagłówek, który dostosowuje się do wzrostu dziecka, a także system mocowania pasów bezpieczeństwa, który gwarantuje prawidłowe ich ułożenie na ciele dziecka.

Podsumowując, foteliki dla dzieci Easy Go dostępne są w różnych modelach, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku i wadze. Dzięki temu rodzice mają możliwość wyboru odpowiedniego fotelika, który zapewni bezpieczeństwo i komfort swojemu dziecku podczas podróży samochodem.

Opinie i cena fotelików samochodowych Easy Go

W tej części artykułu skupimy się na easygo opinie użytkowników oraz easygo cena fotelików samochodowych. Omówimy, czy warto zainwestować w te produkty, biorąc pod uwagę ich jakość i funkcjonalność.

Opinie użytkowników o fotelikach samochodowych Easy Go

Wiele osób, które korzystało z wszystkich fotelików Easy Go, wyraża pozytywne opinie na temat tych produktów. Użytkownicy doceniają przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa, który oferują foteliki tej marki. Ponadto, rodzice chwalą łatwość montażu i demontażu fotelików, a także ich praktyczne funkcje, takie jak obrotowe siedzisko czy regulacja wysokości zagłówka.

Warto zauważyć, że niektórzy użytkownicy zwracają uwagę na to, że foteliki Easy Go mogą być nieco cięższe od innych dostępnych na rynku. Jednak większość rodziców uważa, że ten aspekt nie wpływa negatywnie na ogólną ocenę produktu, biorąc pod uwagę jego zalety.

Cena fotelików samochodowych Easy Go

Jeśli chodzi o easygo cena, foteliki samochodowe tej marki są dostępne w różnych przedziałach cenowych, w zależności od modelu i funkcji. Na przykład, fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze 0-13 kg, Easy Petit Pro I-size, kosztuje około 800-1000 zł, podczas gdy model dla dzieci o wadze 0-18 kg, Easy Go Rotario, można nabyć w cenie około 1200-1500 zł.

W porównaniu z innymi fotelikami dostępnymi na rynku, ceny fotelików Easy Go są konkurencyjne, biorąc pod uwagę ich jakość i funkcjonalność. Wiele osób uważa, że warto zainwestować w te produkty, ponieważ oferują one wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dziecka, a także łatwość użytkowania dla rodziców.

Podsumowując, easygo opinie użytkowników są zdecydowanie pozytywne, a easygo cena fotelików samochodowych jest adekwatna do ich jakości i funkcjonalności. Warto rozważyć zakup fotelika Easy Go, jeśli szukamy niezawodnego i praktycznego rozwiązania dla naszego dziecka podczas podróży samochodem.

Podsumowanie

W niniejszym artykule omówiliśmy foteliki samochodowe Easy Go, ich bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Przedstawiliśmy różne modele fotelików, takie jak Rotario, Trust czy Convert, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Omówiliśmy również easygo opinie użytkowników oraz easygo cena fotelików samochodowych.

Podkreśliliśmy, że foteliki Easy Go oferują wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki zabezpieczeniu główki dziecka, ochronie bocznej, pasom bezpieczeństwa oraz testom zderzeniowym i homologacji. Dodatkowo, foteliki te charakteryzują się praktycznymi funkcjami, takimi jak rotacja siedziska, regulacja wysokości i zagłówka, możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy oraz pozycje pochylenia fotelika.

W kwestii komfortu i praktyczności, foteliki Easy Go oferują miłą w dotyku tapicerkę, wkładkę niemowlęcą oraz ułatwienie usadzenia dziecka dzięki funkcji rotacji fotelika. Warto również zwrócić uwagę na konkurencyjne ceny fotelików Easy Go, które są adekwatne do ich jakości i funkcjonalności.

Podsumowując, foteliki samochodowe Easy Go to niezawodne i praktyczne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają wysokiej jakości produktów zapewniających bezpieczeństwo i komfort swoim dzieciom podczas podróży samochodem.

Warto zobaczyć:

 

Autor:Grzegorz Kaczorowski