Wraz z pojawieniem się nowego członka rodziny trzeba na nowo zrewidować swoje życiowe wartości, stworzyć plany związane z wychowaniem dziecka, zmodyfikować pewne projekty na kolejne miesiące. Na szczęście producenci artykułów dziecięcych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców, oferują coraz więcej ciekawych akcesoriów, znacznie ułatwiających opiekę nad maluchem. Niezależnie od tego, czy kochacie częste podróże, czy preferujecie bardziej stacjonarny tryb życia – warto zainteresować się rodzajami i funkcjami nowoczesnych łóżeczek turystycznych. Może okazać się, że to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie dla większości rodzin z małym dzieckiem ,,na pokładzie”.

Łóżeczko turystyczne - idealne dla rodzin mieszkających w mieście

W dzisiejszych czasach wiele rodzin z małymi dziećmi zamieszkuje w dużych miastach, gdzie trudno o bliski kontakt z naturą i nieskazitelnie czyste powietrze. Na szczęście coraz więcej rodziców jest świadomych tego, jak ważną rolę w wychowaniu dziecka odgrywają podróże – to dzięki nim wasza pociecha może poznawać świat różnymi zmysłami i w otoczeniu pięknych widoków nabywać nowe cenne umiejętności. Jeśli z racji mieszkania w mieście, planujecie częste wyjazdy nawet z małym dzieckiem, koniecznie prześledźcie uważnie meble z kategorii łóżeczka turystyczne i kojce dostępne w większości sklepów z artykułami dziecięcymi. Czy podróże z dzieckiem muszą być równoznaczne z dużymi wydatkami, niewygodą dziecka i wyrzeczeniami ze strony jego opiekunów? Jeśli zawczasu dobrze się do nich przygotujcie, wyjazdy nawet z maluchem mogą być miło spędzonym czasem dla całej rodziny. Rodzinom rozmiłowanym we wszelkiego rodzaju podróżach i aktywnym spędzaniu czasu z bardzo małym dzieckiem polecamy wygodne w przenoszeniu i praktyczne, wielofunkcyjne łóżeczka z funkcją bujania (np. kołyskę z pilotem MILLY MALLY SIMPLE GRAY), albo szybkie do rozłożenia łóżeczko z kółkami i funkcją dostawki (np. Sweet Dreams).

Łóżeczko turystyczne - praktyczne rozwiązanie także w domu za miastem

Wielu rodzicom łóżeczko turystyczne kojarzy się wyłącznie z lekkim i łatwym do przenoszenia posłaniem, które warto zabrać ze sobą w wakacyjną podróż albo weekendowy wypad na własną działkę z domkiem. Tymczasem warto zdać sobie sprawę, że dostępne na rynku łóżeczka turystyczne są bardzo przydatne również rodzinom zamieszkującym tereny wiejskie, czy tym posiadającym okazałe wille z własnym ogrodem tuż za miastem. Rozwiązania stosowane obecnie w łóżeczkach turystycznych sprawiają, że z powodzeniem mogą zastąpić one stacjonarne łóżeczka drewniane – co powiecie na model przenośny z przewijakiem, karuzelą z zabawkami, czy funkcją wygodnej dostawki do łóżka dorosłych? Jeśli mieszkacie w domu z tarasem albo jesteście szczęśliwymi posiadaczami posiadłości z własnym ogrodem, rekomendujemy wam wybór łóżeczka turystycznego – kojec. Tego rodzaju model wiosną czy latem łatwo wynieść przed dom i wykorzystać do stworzenia przestrzeni przyjaznej i bezpiecznej dla malucha w otoczeniu drzew, kwiatów, świeżego powietrza typowego dla terenów za miastem. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem łóżeczka turystycznego – kojec, ale nie planujecie dalszych podróży ze względu na atrakcyjne miejsce swego zamieszkania, postawcie na modele bezpieczne dla dziecka, ale też wygodne dla was i łatwe w montażu. Naszym zdaniem szczególnie warto zainwestować w łóżeczka turystyczne typu: Moderno XVII Dark Turkus z innowacyjnym system składania bez zdejmowania podwieszanego 2. poziomu, lub też Conti Jeans Linen Coto Baby z bocznym wejściem dla dziecka zapinanym na zamek.

Współcześnie produkowane łóżeczka turystyczne to uniwersalne posłania wyróżniające się nowoczesną konstrukcją i modnym designem. Wymienione wyżej cechy sprawiają, że łóżeczka turystyczne przydają się nie tylko w podróży, ale mogą stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnych, stacjonarnych łóżeczek drewnianych.

Warto zobaczyć: