Jeśli jesteście na etapie kompletowania wyprawki dla swojego dziecka, pewnie długo zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego łóżeczka. Czy wystarczy zaopatrzyć się w wysokiej jakości łóżeczko drewniane, czy warto zainwestować również w praktyczne łóżeczko turystyczne? A może biorąc pod uwagę szeroki asortyment mebli dziecięcych przeznaczonych do spania, wybrać jeden model uniwersalny łóżeczka turystycznego, z którego można korzystać także i we własnym domu? Aby ułatwić wam podjęcie niełatwej decyzji dotyczącej zakupu łóżeczka dziecięcego, przygotowaliśmy podstawowe informacje na temat rodzajów łóżeczek turystycznych i kojców, jakie można nabyć obecnie na rynku.

Łóżeczka turystyczne dla noworodków i niemowląt

Jeśli macie w planach częste podróżowanie z dzieckiem już od pierwszych dni jego życia, poważnie zastanówcie się nad zakupem łóżeczka turystycznego niezbyt dużych rozmiarów, ale łączącego w sobie kilka jakże praktycznych funkcji. Rodzicom, którzy szukają uniwersalnego łóżeczka turystycznego, z którego można z powodzeniem korzystać również w warunkach domowych, polecamy nowoczesne modele sterowane za pomocą pilota dostępne w wersji 4w1 np. takie jak uroczo wyglądająca kołyska Sweet Melody z karuzelą, blokowanymi kółeczkami oraz funkcją tradycyjnej kołyski na płozach. Kupując łóżeczko turystyczne dla noworodka lub niemowlęcia, koniecznie wybierzcie model nie tylko bardzo bezpieczny, ale i przytulny dla maluszka, który łączy w sobie także nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Dostępne obecnie na rynku łóżeczka turystyczne pod względem jakości i designu w niczym nie ustępują tradycyjnym łóżeczkom drewnianym. Jeśli macie w planach zakup praktycznego łóżeczka turystycznego z przypinaną budką i moskitierą oraz wysokimi ściankami bocznymi z siatką, zastanówcie się nad wyborem np. łóżeczka/kołyski Jane Gray. Z kolei opiekunom maluchów, którzy cenią sobie wygodę i lubią meble pozwalające sprytnie zaaranżować nawet małą przestrzeń, rekomendujemy zakup solidnego łóżeczka turystycznego Mirage Deluxe zaopatrzonego w przewijak, kieszeń wiszącą, torbę na akcesoria kosmetyczne, otwierany bok oraz pałąk z zabawkami i moduł świecąco-grająco-wibrujący.

Łóżeczka turystyczne dla starszych dzieci

Wybierając łóżeczko turystyczne dla swojej pociechy, dokładnie rozeznajcie się w przeróżnych ich rodzajach i rozmiarach - tak, aby wybrać model odpowiedni do potrzeb dziecka i oczekiwań waszej rodziny. W opinii naszych klientów szczególnie praktyczne i ekonomiczne są dwupoziomowe łóżeczka turystyczne, które zapewnią należyty komfort noworodkowi, a z czasem dadzą przekształcić się w wygodne posłanie dla starszego już dziecka. Jeśli podoba wam się rozwiązanie stosowanie w dwupoziomowych łóżeczkach turystycznych, odważcie się wybrać taki model posiadający jeszcze dodatkowe, jakże przydatne w opiece nad dzieckiem funkcje np. łóżeczko Sweet Dreams posiadające kółka z blokadą i boczne wejście zamykane na zamek lub nowoczesne łóżeczko przystawne Baby Mate Jeans z opcją aż 5-stopniowej regulacji wysokości.

Łóżeczka turystyczne typu kojec.

Omawiając podstawowe rodzaje łóżeczek turystycznych dla dzieci, warto zwrócić uwagę i polecić wam również adresowane raczej dla starszych brzdąców łóżeczka turystyczne – kojec. Tego rodzaju meble dziecięce umożliwiają zapewnienie dziecku bezpiecznej i przytulnej przestrzeni do samodzielnej zabawy. Dodatkowym atutem łóżeczka turystycznego – kojec jest system szybkiego składania i rozkładania, uniwersalny design, możliwość użytkowania również na świeżym powietrzu np. na tarasie, czy w ogrodzie. Jeśli rozglądacie się za łóżeczkiem typu kojec dla maluchów, polecamy np. śliczny i praktyczny model Milly Mally Fun z kolorowym miękkim materacem i uchwytami do nauki wstawania. Z kolei dla starszych dzieci idealny będzie ultralekki model łóżeczka CONTI Coto Baby z bocznym wejściem zapinanym na zamek i matą z kolorowym nadrukiem.

Rodzice, którzy nie mają przekonania do zakupu tradycyjnych łóżeczek drewnianych albo planują częste podróże i wyjazdy z dzieckiem za miasto, coraz chętniej wybierają nowoczesne, bezpieczne oraz wielofunkcyjne łóżeczka turystyczne. Zachęcamy was do szczegółowego zapoznania się z ofertą łóżeczek turystycznych dostępnych w naszym sklepie i ewentualnych pytań dotyczących parametrów różnych rodzajów mebli dziecięcych, jakie oferujemy.

Warto zobaczyć: