• 15-36 kg

  • Filtry

Foteliki samochodowe dla dzieci w przedziale wagowym 15 – 36 kg

Witamy serdecznie Państwa w kategorii, w której foteliki samochodowe przeznaczone są dla nieco większych dzieci, czyli takich, które ważą więcej niż 15 kg. Przed wyborem fotelika w tym dziale warto zastanowić się, na jaką długość czasu planowane jest użytkowanie danego fotelika my polecamy sprawdzona i solidną markę Britax Romer fotelik samochodowy Kidfix2 S. Ponadto, w tym przypadku liczyć się będą nie tylko preferencje tych starszych, ale także i młodszych beneficjentów. Podstawowy wybór będzie dotyczył tego, czy zdecydują się Państwo na same siedziska, czy siedziska z oparciami tworzące foteliki. Może być tak, że dziecko będzie się czuło wyjątkowo dobrze w zabudowanym foteliku, dlaczego więc odbierać mu przyjemność jazdy, jeśli nie ma takiej konieczności? Warto przy okazji zwrócić uwagę na to, że dobrze dopasowane foteliki działają także w sposób wspomagający prawidłową postawę ciała.

Foteliki samochodowe dla dzieci w przedziale wagowym 15-36 kg — satysfakcjonująca jakość i cena w jednym 

Wyjątkowo lubimy podkreślać fakt, że przy tworzeniu asortymentu byliśmy uczuleni na dostępność cenową naszych produktów przykładem jest fotelik samochodowy Bari 15-36 kg. CotoBaby Wykorzystujemy nasze możliwości, uszczęśliwiając więcej osób i upraszczając już i tak wystarczająco skomplikowane życie rodzica. Ceny siedzisk w tej kategorii zaczynają się już od 60 złotych i biorąc pod uwagę rodzaj produktów i ich długoterminową użyteczność jest to wyjątkowo konkurencyjna cena. Nie powinna umknąć uwadze w tym przypadku także najwyższa jakość prezentowanych modeli. Wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie w tej branży i zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z najlepszymi producentami na rynku, takimi jak Britax Romer, easyGo, 4 baby, Euro Baby, Lionelo oraz Chicco. Jesteśmy dumni z dotychczasowego funkcjonowania naszego sklepu internetowego, którego powodzenie potwierdza zadowolenie i satysfakcja tysięcy naszych klientów. 

Foteliki samochodowe dla starszych dzieci, które charakteryzuje bezkonkurencyjny styl i design

Nadeszły czasy, kiedy od kupowanych produktów możemy oczekiwać już nie tylko pełnej funkcjonalności i praktyczności jednym z nich jest fotelik samochodowy Convi 15-36 kg Colibro. Dzisiaj niezwykle ważny, jak nie najważniejszy okazuje się także otaczający nas design, dlatego dobierając foteliki dziecięcy Kidfix SL 15-36 kg Britax Romer do naszej oferty, zadbaliśmy o to, by pasowały do kolorystyki większości wnętrz samochodowych. Taką strategię przyjęliśmy nie tylko w przypadku fotelików samochodowych dla dzieci, ale także pozostałej oferty, na którą składają się wózki, tekstylia czy zabawki. 

Sklep internetowy Dziecięcy Świat to synonim profesjonalnego podejścia do klienta

Zmiany zauważalne w oczekiwaniach i preferencjach poszczególnych pokoleń zachodzą w bardzo szybkim tempie. Dziecięcy Świat to natomiast firma, która wychodzi tym potrzebom naprzeciw i traktuje to jako swoje wyzwanie. W związku z tym mogą być Państwo pewni, że wszystkie produkty obecne w naszym asortymencie są tymi, które dorównują międzynarodowym standardom i spełniają wszystkie wymogi prawne. Zachęcamy do zapoznania się także z opiniami naszych dotychczasowych klientów. Jesteśmy firmą, która oferuje nie tylko produkty w formie materialnej, ale wszelką pomoc w przypadku wątpliwości dotyczących poszczególnych fasonów lub sposobu sprzedaży. Nasza infolinia czynna jest aż przez 12 godzin dziennie, co sprawia, że zawsze można do nas zadzwonić, nawet po godzinach swojej pracy.