• Kategorie
  • Szukaj
  • Odkryj Świat Junamy - Marki Dla Dzieci Pełnej Energii i Radości

Wózki dziecięce Junama 2w1 - popularne modele Diamond S, Mirror czy Heart

Jeżeli szukasz wózków marki junama wysokiej jakości, trafiłeś pod właściwy adres. W naszym asortymencie znajdziesz wózki Junama, renomowanego polskiego producenta, który cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Tworzą szeroką ofertę akcesoriów i wózków dziecięcych Junama, aby każdy rodzic mógł zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne do kompleksowej i jednocześnie komfortowej opieki nad dzieckiem. W naszym asortymencie znajdziesz funkcjonalne wózki dziecięce Junama 2w1 Fluo Line, diamond s wózek, które pomogą zaoszczędzić fundusze z domowego budżetu i wybrać dwa elementy wyposażenia za jednym razem. Jednocześnie marka Junama to producent prestiżowy i ekskluzywny takich modeli wózków dziecięcych TERMO Line, Junama Individual czy model Junama Diamond propozycja dla tych, którzy szukają wózków o wysmakowanym designie i nowoczesnym sznycie.


Wózki Junama 2w1 polskiego producenta - wielofunkcyjne wózki wysokiej jakości.

Wielofunkcyjne wózki junama powstają z pasji do technologicznej innowacji i chęci wspomagania rodziców w opiece nad dzieckiem. Producent wózków dba o to, aby w kolekcji wózków junama znajdowały się ekskluzywne wózki dziecięce i wyposażenie wózków junama, było wykonane z wysokiej jakości materiałów, które będą trwałe i odporne na szybkie zużycie. Konstrukcja wózków Junama Heart i innych modeli są dokładnie zaplanowane, na każdym etapie produkcji specjaliści poświęcają uwagę nawet najdrobniejszym szczegółom i parametrom technicznym dlatego właśnie to podejście gwarantuje im skuteczność w tworzeniu nowoczesnych wózków wielofunkcyjnych jak nowy model wózka indywidual bądź wózek diamond s line oraz praktycznych elementów wyposażenia dziecięcego. Przez lata funkcjonowania na rynku marka zyskała niezbędne doświadczenie, pozwalające im spełniać oczekiwania rodziców. 

W naszym asortymencie znajdziesz różne serie wózków junama diamond . Seria modeli wózków dziecięcych Glow 2w1 to lekka konstrukcja stelaża wózka i doskonała amortyzacja wersji spacerowej, system regulacji podnóżka oraz z dodatkowym systemem anti-shock. Maksymalne bezpieczeństwo dziecka z hamulcami wózków Heart sprawia, że nie musisz martwić się o przeszkody i utrudnienia w trakcie spacerów. Wózki dziecięce diamond individual to jedna z najnowszych serii producenta wózków dziecięcych


Wózki Junama Diamond S Line 2w1 – lekkość, wytrzymałości i nowoczesny design

Proponujemy także  diamond s wózek z pełnym systemem amortyzacji i hamulcem, blokowaniem przednich kół, możliwością wpięcia gondoli w dowolnym kierunku jazdy, wózek posiada także specjalnie regulowaną rączkę, której wysokość możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb – dzięki temu pchanie wózka z serii DIAMOND jest wygodne i nie wymaga wysiłku. Do wózka dziecięcego DIAMOND S Line dołączana jest folia przeciwdeszczowa, pokrowiec z systemem łatwych i trwałych zapięć, a gondola z wytrzymałego tworzywa o charakterystycznej strukturze przypominającej diament sprawia, że wózek wyróżnia się wyglądem wśród innych elementów wyposażenia. Producent wózków dziecięcych dba o to, aby zaspokoić gusta estetyczne nawet najbardziej wymagających osób. 

Wózki dziecięce diamond individual są dostępne w unikatowych połączeniach kolorystycznych takich jak biała gondola z czarną budką. Koła żelowe diamond individual ułatwiają poruszanie się po nierównych terenach i razem z systemem anti-shock amortyzują wstrząsy, co ułatwia prowadzenie wózka, a dziecku zapewnia maksimum komfortu. 

W naszym asortymencie dostępne są także linie wózków dziecięcych Mirror, Saphire, GLOW, Fluo Line i ekskluzywne wózki dziecięce Heart 2w1. Wśród licznych propozycji z pewnością znajdziesz te, które będą spełniać Twoje wymagania. Skorzystaj z naszej oferty!


Wózki dziecięce Junama Fluo Line 2w1 - innowacyjnie zaprojektowane i wygodne w każdej podróży

Jakie cechy powinien Waszym zdaniem spełniać wózek dziecięcy? Podobno ideały nie istnieją, ale… W asortymencie naszego sklepu znajdziecie stylowe i wykonane z najwyższej jakości komponentów wózki Fluo Line,wśród których znajdziecie modele pojedyncze, jak również przeznaczone do przewożenia bliźniąt. Wózki dziecięce Fluo Line to unikatowe połączenie wysokiej funkcjonalności z odważną kolorystyką i nowoczesnym designem. Jeśli marzy Wam się wózek dziecięcy przyjemny w prowadzeniu po każdej nawierzchni i zaskakujący użytecznymi detalami, nie decydujcie się na pierwszy lepszy model typu 2w1. Dajcie się skusić na zakup któregoś z dostępnych u nas wózków Fluo Line! Ich sportowe kształty w połączeniu z żywymi metalicznymi odcieniami sprawią, że każdy spacer z dzieckiem nabierze efektu…WOW!