• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki bliźniacze 2w1 i 3w1 Kunert.

Wózki bliźniacze 2w1, 3w1, 4w1 Kunert sprawdzone rozwiązanie dla przyszłych rodziców

Rodzice poszukujący satysfakcjonującej pomocy w opiece nad bliźniakami lub rodzeństwem w podobnym wieku w ofercie naszego sklepu znajdą doskonałe artykuły w postaci wysokiej jakości wózków bliźniaczych. Stawiamy na najlepszych polskich i światowych producentów, takich jak Kunert.

Wózki bliźniacze Kunert cena

Największą zaletą produktów tej kategorii jest znakomity stosunek ceny do jakości czego przykładem z pewnością jest wózek bliźniaczy Kunert Booster Light 2w1, 3w1 SLim. Co prawda, początkowy wydatek może wydawać się nieco większy, jednak obejmuje on podwójny pojazd o funkcjonalności i wszystkich zaletach wersji pojedynczej. W dodatku wyposażony jest w dodatkowe rozwiązania ułatwiające codzienną obsługę wózka o niemal dwa razy większych gabarytach. Atrakcyjna cena wózków bliźniaczych Kunert wynika z wyjątkowej wiedzy technicznej, która bazuje na innowacyjnych technologiach i wytrzymałych materiałach. Przekłada się to na bezpieczeństwo oraz komfort malucha. Potwierdzeniem tych słów jest kilkanaście certyfikatów od renomowanych instytutów, jak np. TUV NORD czy ZETOM.

Wózki bliźniacze Kunert opinie

Produkcje od marki Kunert to rozwiązanie, na którego temat opinie, panujące wśród rodziców, są jednoznacznie pozytywne. Jest tak dlatego, że producentowi udało się przenieść wszystkie najważniejsze zalety swoich modeli pojedynczych na bliźniacze. Gondole odznaczają się doskonałą wentylacją i są pokryte specjalną tkaniną odbijającą promieniowanie UV. Lekki i wytrzymały stelaż z aluminium składa się do bardzo małych rozmiarów, co w połączeniu z wyjmowanymi osiami ułatwia jego transport i składowanie. Znajdziemy tu również skrętne, żelowe koła odporne na przebicie z funkcją blokady czy wyprofilowany hamulec.

Wózki bliźniacze Kunert sklep

Nasz sklep oferuje wózki bliźniacze Kunert Booster 3w1. Posiadają funkcjonalność gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego (dostępne są również wersje 2w1 bez fotelików). Modele z tej kategorii mają siedziska ustawione w rzędzie, a specjalny system wpinania umożliwia zwrócenie ich w kierunku jazdy lub rodzica. Atrakcyjny design i różnorodne warianty kolorystyczne sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających Klientów.