• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dziecięce Riko 2w1 to przedewszystkim nowoczesny design, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i wyjątkowego komfortu.

RE-FLEX 2w1 RIKO - 8 kolorów
RE-FLEX 2w1 RIKO - 8 kolorów
Produkt niedostępny
Qubus 2w1 Riko Gold Nowość 2019r
Qubus 2w1 Riko Gold Nowość 2019r
Produkt niedostępny
NANO RIKO 2w1 - 6 kolorów
NANO RIKO 2w1 - 6 kolorów
Produkt niedostępny

Wózki dziecięce 2w1 Riko jakość na najwyższym poziomie

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości wózki dziecięce 2w1 Riko. To firma produkująca wielofunkcyjne wyposażenie dla niemowlaków i dzieci do 36 miesiąca życia. Główne jego zalety to: solidne wykonanie, wytrzymałe materiały i niska waga. Odznacza się również kompaktowymi rozmiarami. To najlepsze rozwiązanie w przypadku, gdy wózek ma być często składany i przenoszony. Cena wszystkich produktów nie jest wygórowana. Na tej stronie możesz poznać opinie innych użytkowników na temat marki Riko.

Wózki Riko dziecięce 2w1 cena

Akcesoria Riko są wielofunkcyjne – jeden wózek doskonale sprawdza się przez pierwsze lata życia dziecka. Wersja 2w1 wózka dziecięcego XD Riko może być użytkowana jako gondola albo spacerówka. Posiada on kompletne wyposażenie, które umożliwia wygodną jazdę niezależnie od terenu. Dziecko jest przytrzymywane przez kilka pasów bezpieczeństwa. Cena obejmuje również elementy takie jak: torba, uchwyty i koszyk na zakupy. W celu dopasowania modelu zgodnie z oczekiwaniami polecamy wcześniejsze sprawdzenie oferty produktów w sklepie dzieciecyswiat.com.pl. - Bestsellerem wśród wózków dziecięcych 2w1 Riko Naturo, natomiast najnowszym modelem 2020 roku jest wózek dziecięcy 2w1 Ultima.

Wózki Riko dziecięce 2w1 opinie

Szeroka oferta marki Riko pozwala dobrać wielofunkcyjny towar do różnych typów powierzchni. Wersja 2w1 została wyposażona w amortyzację, która chroni dziecko przed wstrząsami. Koła posiadają również specjalny system blokujący. Dzięki atrakcyjnej cenie na taki zakup mogą zdecydować się nawet rodzice z ograniczonym budżetem szczególnie polecamy wózek dziecięcy 2w1 Sigma. Żeby dokonać trafnego wyboru, warto odwiedzić sklep, gdzie można zapoznać się z opiniami Klientów o różnych wymaganiach.

Wózki Riko dziecięce 2w1 sklep

Jeśli interesują Cię wielofunkcyjne wózki dziecięce w dobrej cenie zapoznaj się z wózkiem dziecięcym 2w1 Basic Pastel Riko, już teraz zapoznaj się z pozostałym asortymentem, jaki oferuje nasz sklep. Zapewniamy szeroki wybór produktów dla dzieci oraz profesjonalne doradztwo. Sprzęt 2w1 to jedno akcesorium, którego możesz używać w różnych zastosowaniach. Dostawę zamówienia zlecamy sprawdzonej firmie kurierskiej, dzięki czemu przesyłka jest szybko i bezpiecznie dostarczana. Zapraszamy do przeglądania dostępnego asortymentu.