• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dziecięce Expander 3w1 cechują się ponadprzeciętną funkcjonalnością, prostotą budowy oraz wytrzymałością sprawiając że codzienny spacer staje się czystą przyjemnością.

Wózki dziecięce 3w1 Expander

Podstawowym akcesorium wszystkich świeżo upieczonych rodziców jest solidny i efektowny wózek dziecięcy, który ułatwią im życie codzienne i sprawi, że codzienny spacer będzie czystą przyjemnością. Tym, co ma duże znaczenie dla klientów, jest bezpieczeństwo ich pociechy oraz ergonomia korzystania z produktu. Z tego względu warto postawić na solidną markę, jaką jest m.in. Expander. Wytwarzane przez tę firmę wielofunkcyjne wózki dziecięce 3w1 Storm można znaleźć m.in. w sklepie internetowym Dziecięcy Świat. Pojazdy sygnowane logo Expander wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem, ponadczasową kolorystyką, a także solidnym wykonaniem jak wózek dla dzieci 3w1 Ratio. W efekcie doskonale spełniają potrzeby najmłodszych użytkowników i oczekiwania ich rodziców.

Wózki Expander dla dzieci 3w1 cena

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć, wybierając Expander? Najniższa cena za wielofunkcyjny wózek dziecięcy 3w1 tej marki wynosi ok. 1300 zł - wózek dziecięcy 3w1 Elite. Biorąc pod uwagę wysoką jakość wyrobu, to doprawdy niewiele – tym bardziej że akcesorium sprawdzi się w toku intensywnego i długiego użytkowania (nawet do momentu ukończenia przez dziecko 36 miesięcy).  

Dziecięce wózki Expander 3w1 opinie

Każdy wielofunkcyjny wózek dla dzieci 3w1 sygnowany logo Expander to idealny wybór dla rodziców stawiających na komfort, design i ergonomię. Nasza oferta obejmuje szeroki katalog produktów, wśród których można znaleźć modele z wielostopniową regulacją budki siedziska, pasami bezpieczeństwa, uchwytem na butelkę czy przewijakiem. Co ważne, każdy wózek dziecięcy tej firmy opiera się na lekkim, aluminiowym stelażu, a także daje możliwość zamontowania dedykowanego mu fotelika samochodowego. Transport i montaż takiego akcesorium nie powinny stanowić żadnego problemu, o czym mówią bardzo pozytywne opinie użytkowników w przypadku takich modeli wózka wielofunkcyjnego 3w1 jak Enduro.

Wózki Expander 3w1 sklep

Dziecięcy Świat to sklep, który oferuje wyłącznie wysokojakościowe produkty znanych i cenionych na rynku producentów. Wśród dostępnych w ofercie modeli wózków dziecięcych 3w1 cieszących się dużym zaufaniem znajdują się Exeo, Astro czy wózek dziecięcy 3w1 Xenon. Każdy z nich można zamówić w preferowanej szacie graficznej, która spodoba się rodzicom i będzie pasowała do płci dziecka.