• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki bliźniacze 2w1 i 3w1 Euro-Cart.

Istotną część naszego katalogu stanowią wózki bliźniacze Euro-Cart. Polska firma skupia w sobie takie uznane marki jak: Riko, easyGo i Expander. Od lat dostarcza na rynek wysokiej klasy produkty zarówno ze średniej, jak i górnej półki cenowej.

Wózki bliźniacze Euro-Cart cena

Firma Euro-Cart odpowiada za cenione na całym świecie wyposażenie dla dzieci. Dywersyfikacja produkcji na cztery osobne marki przekłada się na duży i komfortowy wybór dla rodziców dysponujących budżetem o różnej wielkości. Jednak, co ważniejsze, wszystkie modele słyną z nienagannej jakości dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów, ciekawego wzornictwa i innowacyjnych technologii.

W ofercie znajdziecie Państwo duży wybór wózków bliźniaczych sygnowanych logo easyGo i Riko. Pierwsza z marek odpowiada za szeroką gamę produktów, których cena jest niezwykle atrakcyjna w stosunku do oferowanych możliwości. Natomiast na temat pojazdów Riko można spotkać opinie głoszące, że to jedne z najlepszych rozwiązań klasy premium czego przykładem jest wózek bliźniaczy TEAM 2w1, 3w1, 4w1 dostępny w 4 kolorach.

Wózki bliźniacze Euro-Cart opinie

Oferowane pojazdy sprawdzają się zarówno podczas opieki nad bliźniakami, jak i rodzeństwem, które przyszło na świat w niewielkim odstępie czasu. Są to wyjątkowo dopracowane konstrukcje, a ich prowadzenie jest łatwiejsze, niż w przypadkach niektórych wersji pojedynczych. Wysoki komfort gwarantują: idealne wyważenie, a także autorski system łożysk w kołach oraz gniazdach. Producent postawił na bezdętkowe koła wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Przekłada się to na bardzo dobrą amortyzację oraz podwyższoną odporność na ścieranie. Całość wykończona jest wysokiej jakości tkaninami i ekologiczną skórą, co zapewnia nie tylko elegancki wygląd, lecz również wpływa na łatwą konserwację.

Wózki bliźniacze Euro-Cart sklep

Nasz sklep przygotował dla Państwa staranną selekcję wózków Euro-Cart, z których takieprodukty jak wózek bliźniaczy 2w1 2 of Us i wózek spacerowy dla bliźniąt Domino sprawdzą się jako niezawodne urządzenia. Oferujemy artykuły bliźniacze gdzie obie gondole/siedziska są umiejscowione obok siebie, a także takie, w których są one ustawione w rzędzie. Rozbudowana oferta bazuje na różnorodnych rozwiązaniach stylistycznych, co gwarantuje satysfakcjonujący wybór, pozwalający na dopasowanie konkretnego modelu do charakteru malucha oraz własnego poczucia stylu.