Producent - ALEXIS II E i M ŁUKASIK SP. JAWNA Liczba produktów: 0

Leżaczki, krzesełka, rowerki i pojazdy dla dzieci ALEXIS
Współczesny rynek artykułów dziecięcych dostarcza rodzicom mnóstwo atrakcyjnych rozwiązań, dzięki którym opieka nad dzieckiem może stać się łatwiejsza i przyjemniejsza. Do takich produktów zaliczają się praktyczne leżaczki które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić niemowlakowi najwyższy poziom komfortu oraz poczucie bezpieczeństwa. Nowoczesne leżaczki ALEXIS są wyposażone w regulowane pasy bezpieczeństwa dzięki czemu rodzice nie muszą się martwić, że dziecko przypadkiem obróci się i spadnie. Łagodne melodie skutecznie uspokoją maluszka. Kolejnym atutem oferowanych przez firmę ALEXIS leżaczków jest niezwykle stylowy design, który wspaniale wpisuje się w estetykę nowoczesnych wnętrz.

Regulowane krzesełka do karmienia – wygodne rozwiązanie dla małych dzieci
Bywa, że karmienie małego dziecka przypomina drogę przez mękę. Maluch rozrzuca jedzenie wszędzie wokół siebie, a to co miało trafić do jego buzi, ostatecznie ląduje na podłodze. W karmieniu dziecka niezwykle pomocne są specjalne krzesełka, przeznaczone dla dzieci już po ukończeniu 6 miesiąca życia. Niektóre modele zapewniają kilka wariantów konfiguracji, co pozwala dopasować je do wieku dziecka. Krzesełko może pełnić wiele funkcji – może służyć do spożywania posiłków, ale może również służyć jako stolik do zabawy, jednocześnie zapewniając dziecku bezpieczeństwo. 

Rowerki trójkołowe dla dzieci ALEXIS
Rowerki trójkołowe dla dzieci to niezastąpiony pojazd, który zdecydowanie warto kupić swojemu dziecku! Znakomicie przygotuje on dziecko do jazdy większym, dwukołowym rowerem. Rowerki trójkołowe są przeznaczone dla maluchów już po ukończeniu pierwszego roku życia. Wiele modeli jest wyposażonych w regulowaną rączkę, która umożliwia rodzicowi wygodne prowadzenie pojazdu. Starsze dzieci, które potrafią już pedałować, mogą poruszać się rowerkiem samodzielnie – oczywiście, pod czujnym okiem rodzica!

Pojazdy akumulatorowe – spraw, aby Twoje dziecko poczuło się wyjątkowo!
W ostatnich latach pojazdy akumulatorowe stały się wśród dzieci bardzo popularne. Jazda takim pojazdem jest dla malucha ogromną atrakcją, a przy okazji zachęca go do spędzania czasu na świeżym powietrzu! Samochody na akumulator dla dzieci są dostępne w wielu rozmaitych wariantach. Mogą być przeznaczone dla dzieci w różnym wieku i posiadać miejsce dla jednej lub dla dwóch osób. W ofercie marki ALEXIS dostępny jest między innymi wóz strażacki, furgonetka policyjna oraz licencjonowany motor policyjny BMW. Dzięki takiej zabawce, dziecko może poczuć się naprawdę wyjątkowo!

Wysokiej jakości pojazdy oraz akcesoria dla dzieci ALEXIS
Firma ALEXIS już od wielu lat dba o to, aby dostosować się do oczekiwań zarówno dzieci, jak i rodziców. Designerskie łóżeczka, leżaczki i krzesełka do karmienia, a także bogato wyposażone rowerki i pojazdy akumulatorowe – wszystkie te produkty dostępne są w szerokiej ofercie sklepu Dziecięcy Świat. Kupując u nas, stawiasz na wysoką jakość oraz niezawodność!
Kategorie
Filtruj
Brak produktów do wyświetlenia